Vítejte!

12. června 2011 v 12:51 | Deviant Girlie* |  Deviant Girlie has word
Vítejte na mém nově založeném blogu. Bloguju asi tři nebo čtyři roky,bez nějaké větší přestávky. Ale za celou dobu mi vydržel pouze jeden blog. Jenže ten má několik problémů. Za a)můj táta ví adresu (Nikdy nedávejte nikomu z rodiny svojí adresu! Nikdy!) za b) vystřídal strašně moc blogových typů,takže chci svého blogového starouška nechat trošku vydechnout a nechat ho na jenom "sem tam" zápis a za c)absolutně mě nabví ta adresa.
Tož bude to převážně autorskej blog. Možná sem občas dám nějakej "pěknej obrázek" kterej nebude můj,ale budu se snažit dávat sem svoje fotky,svoje typy (obchody,hudba voňavky ...) a možná udělám i něco jako "Top10" oblíbenejch ploužáků,hereček,zpěvaček ... no uvdíme. Dneska sem hodlám dát nějakou grafiku a tak ... :)

Jo a Affka rozhodně nebudou. Budou "Favourites". Žádný povinosti ani z jedné strany,takže pohoda. Rozhodně mi nebude záležet natom aby mě dotyčná osoba v "Fav" měla. Jde o můj seznam a jak to cítí ostatní,nechám na nich ;)
 


Komentáře

1 roxanne roxanne | Web | 17. června 2011 v 18:16 | Reagovat

:D:D jo už taky lituju že jsem pár lidem dala adresu nebo zveřejnila na blog něco, podle čeho mě ti lidi mohli poznat(i když nemám blog vyloženě osobní, stejně mi to vadí)..už to neudělám:D
rodiče to ale pořád nejsou a žádní příbuzní snad ani taky ne:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama