Expert na komplikování vlastního života? No samozřejmě já ..!!

27. prosince 2011 v 12:34 | Deviant Girlie* |  Diary

Tumblr_lbjgbwlg0z1qeq4pso1_400_large

Zdravím a rovnou se omlouvám. Nevím kdy se k vám dostanu na blogy, nevím kdy odepíšu na komentáře .. i když dneska bych to měla zvládnout .. mám celkem dost na pilno ..

Kde jsou ty doby, kdy jsem byla nasraná na svoji kámošku, že je pořád se svym klukem a já nemám co dělat ..
Ano .. občas (občas?? OBČAS??) mi můj život příde jak scénář nějaký totálně podělaný telenovely nebo alespoň nějakýho filmu ..
Včerejšek měl bejt "krásně (možná trošku nudně) strávený odpoledne s mojí kámoškou" .. v Praze byla pohoda, dala sem si Starbucks,BigMaca (ne, ani mě netrápí výčitky .. seru na všechno!) a pak jsme dojeli s našima domu .. šly jsme s kamí teda ven. Máme ve města (na kraji) takovej les/park .. spíš ten les. Máme tam takový svoje místečka kam chodíme. Šly jsme na anše nejoblíbenější,vzpomínkový a dali pár Elefantek .. byla pohoda .. pak nám začal být zima. Tak, že přejde na naše další místečko, dáme ještě jednu Elefantku a půjdeme domu .. chyba? Nebo spíš štěstí ... ? Neš jsme na ty naše lavičky došly .. těsně před náma tam došla partička lidí. Na dálku jsem si řikal že ten jeden by mohl být ten kdo byl a tak, ale stejně trochu divnej pocit. Šly jsme teda na lavičku kousek odnich a daly si žváro ..
Po chvilce se ozval něco jako "vy kuřáci" a tak sme neváhaly a odpověděly "nemáte zapik .. ty sirky sou nahovno .. " přišla jediná holka která tam s nima byla. Znám jí .. je v prváku .. ostatní kluci který tam s ní byli sou osmáci .. pochvilce přišli i oni ..
Pohoda,kecali sjme .. šli jsme k těm lavgičkám na kterejch byli oni, rozdělali slívku a pak došli pro Jelzina .. alkohol zbližuje ...
Ani si nějak neuvědumuju ten moment, ale najednou jsem se tam já a kámoška objímali s jednim z těch kluků .. je fain .. ale jenom fain .. u něj si sem stoprocentně jistá že "nic víc" .. kámoška se tam pak chvilku vzdálila s jednim jinym (kterej už nám řikal jak nás má rád atd..) a tam ten mě zahříval atd. Kámoška má přítele .. děsně žárlivýho. Ten kluk co tam byl s náma má holku ..
Pak jsme dali s kámoškou "šota" .. chápete ne? On co to je .. tak jsem mu to předvedla .. více méně jsme si dali pusu ..
No dobrý .. domluvili jsme se na dnešek .. kámoška u nás spala .. v půl desátý nás zbudila SMSka jestli pujdeme ven .. šly jsme .. zase skoro všichni co včera .. pohoda,žváro .. jenže ve čtyři jdeme zase .. chlast atd. kámoška možná nepůjde ..
A já? Mám výčitky jak kráva .. s panem Dokonalým nic nemám, ale mám pocit jak kdybych ho podvedla .. jako bych podvedla to co k němu cítím. Pak si taky vzpomenu na tu holku s kterou chodí tam ten .. je mi to líto vůči ní .. celý Vánoce jsem si říkala, že bych mohla jít dneska ven s X. a panem Dokonalým .. tak asi ne .. zkusim to tam ukecávat jeslti by se k nám nemohli přidat .. trochu se znaj ..
Nevím no .. už jsem psala X. jestli nepůjdou zítra .. abych měla jistotu že nekejvnu tamtěm i na zítřek? Ano možná proto jsem to psala ..
Jsou děsně fain .. opravdu jsem nevěřila že si s někym koho znám deset minut vyměnim čísla a potom co je z nám půl hodiny se tam budeme nosit na zádech a tak .. alkohol zbližuje .. ano ..

Ale ty výčitky .. vlastně za nic .. je to v prdeli dámy .. odcházím .. neívm kdy by na vás zase vyzbyde čas .. teď snad .. nebo mi třeba naši zakážou jít dneska už ven .. možná by to bylo nejjednodušší .. ale ne .. já jít chci .. je to zmatené .. no ..
Ale já se k vám dostanu .. pokud půjdeme zítra s X. a Dokonalym tak až tak kolem čtvrtý pátý myslím .. takže bych u vás byla až se vyspím .. což už bych potřebovala .. co jsou prázdniny, tak sem enspala dýl jak jednou do desíti .. včera jsem stávala v sedm a šla spát v jednu .. dneska jsem šla spát v půl třetí a stávala v půl desátý .. je to děs ..

PS: Je možný že se začíná ozývat břicho nebo hůř játra? Docela jsme jim teď za poslední měsíc nandala .. chlastu jak nasráno a teď během tejdne krabka žvár .. bříšku je špatně ..

Aha .. X. se semnou opět nebaví ... protože mě nebere jenom jako kámošku a já jeho jen jako kámoše .. už mě nasral a napsala sem mu něco jako co bych dala za to, aby se jako on choval někdo jinej a on mě poslal do haje .. super .. seru na to.. tentokrát na to vážně seru .. budu silná .. budu ..!
K Dokonalému se dostanu i jinak .. SIlvestr je náš a ten domluvíme dyštak řpez mobil .. musim se s druhou kámoškou domluvit jak to teda uděláme a pak to domluvit s nim .. zvládnu to .. a bez X. .. všechno si užijeme mnohem víc ..!
Ovšem tyhle silný slova mi enbrání v tom abych se dneska ožrala .. a zapoměla .. a co tam s kym budu dělat ..? Víte že mi to je jedno .. ?
 


Komentáře

1 the-skinniest-bitch the-skinniest-bitch | Web | 27. prosince 2011 v 16:36 | Reagovat

jo je skvělá :D

2 Nell Nell | Web | 27. prosince 2011 v 16:58 | Reagovat

Zlatooo....mozna je dobre, zes to udelala, vis =)) byt porad ve strehu, porad se starat, melas uplne pravo se uvolnit a byt s kluky atd...navic, nic velkehy nebylo, myslim, ze dokonce nic =)) nikoho jsi nepodvedla, hlavu vzhuuuru =))

3 Luss ^_^ Luss ^_^ | Web | 28. prosince 2011 v 21:46 | Reagovat

Deviant Girlie, právě jsi sepsala nádherný díl knížky .. =D.. Když jsem to četla, vůbec jsem to nebrala jako článek na blogu, ale jako nějakou kapitolu z napínavý knížky.. Nikdy bych neřekla, že TY kouříš.. Známe se sice jenom z blogu, ale fakt bych to do tebe neřekla.. Že piješ..? To už vůbec ne.. Věděj to vůbec rodiče..? Jestli jo, co ti na to řekli..?
Ovšem, myslela jsem si, že to skončí tak, že jeden z kluků znásilnil tvojí kamarádku =D. Ano, už jsem četla takovou knížku, kde se stalo přesně tohle, co jsi psala v tomto článku a k tomu ještě někdo někoho znásilnil, pamatuji si to =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama