Leden 2012

Zoufalství

30. ledna 2012 v 16:40 | Deviant Girlie* |  Deviant Girlie has word
316555_213021092095170_135257039871576_620533_1909609147_n_large
Sedím na podlaze, schoulená v klubíčku .. slzy mi stékají z tváře na zbytek těla. Je mi zima, špatně se mi dýchá.
Oči mě pálí, jsou úplně rudé od pláče ... ano, jsem zoufalá!

Zoufalství .. vy ten pocit neznáte? Od někoho utíkáte tmavým lesem, svezete se na zem po kmenti stromu ..
Ten pocit, který někomu může přijít jako histerie. Neovládáte vzlyky ani hlas.
Je naprosto jedno, kdo vám ublížil. Jde o tom, že vám dovolil (a způsobil) dostat se do tohoto stavu.
Nezaslouží si to. Jenže to nidky nepochopíte. Ať vám takto ublížila jakkoliv milovaná osoba (kamarád,přítel) stejně budete na dně. A ne jenom chvíli. Přejde ta nejhorší a nejsilnější část zoufalství a dostaví se jiný stav. Není to už zoufalství, už se vám rýsují představy dalšího bytí, ovšem stále jste na dně. Psychicky, ale tohle psychické dno sráží i váš fyzický stav.
Ničí vás, jako nic jiného. A přitom jsou to pochody vašeho mozku. Jenže jsou způsobeny jinou osobou, a nebo sklamáním sebe samu? Ano, další možnost. Možná ještě horší. Nemůžete se sebou sami vydržet. Chcete utéct daleko od svého těla, od své duše .. ale není kám. Myšlenky vás doženou všude. Nic nezabírá. Kruh se zmenšuje.
Celá podlaha (polštář, nebo cokoliv jiného) jsou mokré od slz. Celým tělem prostupuje čím dál silnější bolest. Myšlenky se upírají stále na to samé téma, přestože se jim v tom snažíte zabránit. Nejde to!
Pokud jste si tento stav způsobili sami, nenávistí k sobě, nezabere nic jiného než čas. Pokud takto trpíte kvůli jiné osobě, ona sama vás ze dna může nejsnáze zvednout, ale to dokáže i někdo jiný .. i když ...

Nejhorší den mého života ...

29. ledna 2012 v 15:17 | Deviant Girlie* |  Diary
5002048214_f74c8f8fd7_z_large
Včerejšek? Katastrofa .. nechce se mi o tom moc psát. Možná někdy jindy ..
Naprosto mi to zkazilo celej týden. Čtvrtek a pátek byly dokonalý .. naprosto .. sobota ten nejhorší den za můj život. Když se něco sere, tak pořádně. Uplně jsem "umřela". Totálně zhisterčila .. pokud máte některá zájem o to co se stalo, řekněte si, napíšu .. asi ..
Jediná dobrá věc na včerejšku .. po "akci" jsem psala Dokonalému omluvu, že jsem to nezvládla. A ten Ťunťa se mi ještě omlouvá, napsal úžasnou SMSku .. krásnější my asi nikdo v životě nenapsal ...

Musím říct, že jsem šíleně dlouho nebrečela .. a natož takhle. Úplně jsem se tam v lese sesypala na zem a jenom brečela .. kamarádka mě zachránila, ale odnesla to taky .. kvůli mě! SHIT!

Sakra já chci být prostě šťastná! Momentálně neřešim ani váhu. Zhubla jsem kilo .. nějak moc vleký štěstí to nepřineslo .. radost, ale ne štěstí. Už mám objednanou pizzu .. snad mi trochu zvedne depkovou náladu stejně jako Doba Ledová a další animáky ..

Inspirations 0.07

25. ledna 2012 v 13:56 | Deviant Girlie* |  Deviant Girlie has word
Dlouho tady žádný "inspo" nebylo. A teď chci něco přidat a nějak nevim co, nemám náladu něco moc sepisovat tak dám inspo a trochu ho okomentuju ;)
PS: Kdybych udělala nějakou povídku na pokračování, četli by jste? Pro začátek by to byla nějaká romantika .. (možná křážená se sci-fi ..)
Tumblr_lycs6xnuo91rn43z9o1_500_large
Ááách! Nejdokonalejší pár. No a co, že jenom v televizi! Jsem zvědavá jak to s nima bude, vím, že si Blair má vzít prince nebo koho .. ale doufám, že tam naposlední chvíli Chuck vrazí a vemou se spolu, nebo tak nějak ..!

Největší zážitek

20. ledna 2012 v 15:36 | Deviant Girlie* |  Deviant Girlie has word
Tumblr_lxwghqqxgi1r6hq2vo1_500_large
Zdravím :) Už tady dost dlouho nebyl žádný článek o mě, v jiném pojetí než deníček. A tak jsem si vymyslela pár témat. Nejvíc se mi líbí hlavně dvě .. první je "'Muži' mého života a v mém okolí" a to druhé (které právě čtete ;D) je "Největší zážitek". Nebude jen jeden. Vypíšu ty nejpodstatnější. Někomu budou připadat malicherné atd. Ale pro mě znamenaly opravdu hodně. Stýle vzpomínám a nepřestanu ...

Tumblr_lgy4riiqsu1qhndlko1_500_large
Koncert Green Day - 29.6. 2010
ANO! Byli tady po tak dlouhé době a já byla tam. A docela blízko u stage! Byl to dokonalej zážitek. Nejúžasnější bylo, když jsem se dozvěděla, že předkapela budou Billy Talent! Ti kteří mě odkojili na Rocku ;D Ti dokonalí! Tyhle dvě kapely najednou? No nemálo jsem umírala!
Musím uznat, že setlist byl opravdu peckovej. A taky musím uznat, že už někde v polovině jsem myslela, že chcípnu .. furt jsem si říkala, že počkám na "King For A Day" a půjdu si sednou někam na kraj .. ale nakonec jsem to zvládla dokonce a jsem za to nesmírně šťastná. Ten den byl dokonalej! Druhej den bylo vysvědčení a já byla strašně mrtvá, jelikož domu jsem dojela někdy kolem jedný a totálně stahaná. Druhej den semnou nic nebylo a já byla ráda, že jsem si ležela na gauči .. ale za všechno to stálo. Doteď mám schovanej lístek,lahev od Coca Coly - která se stala vysvobozením po tak dlouhé době v naprostém vedru bez pití a konfety :) Bohuežl sem neulovila ani trsátko ani paličky, nic .. :/
Billy+talent+bt68_large
21.11. 2009 - Koncert Billy Talent
To byla věc! Možná ještě lepší než GD+BT :D Nebyla jsem tolik utahaná ... a stála jsem v druhý/první řadě pod Ianem (kytarista). Bylo to dokonalý!! Ty Beňulkovi (zpěvák) oči takhle zblízka .. vůbec celej Beňulka takhle zblízka .. jenom mě štve, že jsem skoro celej koncert neviděla Jona (baskytara) kterej byl na uplně druhý straně stage a bylo na něj vidět jenom chvilkama .. Pecka byla, že v ten den slavil Aaron (bubeník) narozky. Takže hezky všichni zpívali Happy B-Day Aaron! :D* Bylo to fakt neskutečně úžasný a Ben pro mě prostě stejně pořád zůstává jako stělesnění nejkrásnějšího chlapa na světě ..( no dobře, je mezi topkou a on občas vede .. když vidim ty jeho fotky :D). (Mimochodem pro nechápající, Ben je ten ta tý fotce .. :D)
Tumblr_lvf5kjsuj41qaobbko1_500_large
Cyklisťák
Byl loni asi v polovině června a byl to asi nejúžasnější výlet s lidma od nás. Nejela jenom naše třída (což nás ze začátku nehorázně štvalo!), ale i Céčko a pár lidí z Béčka. A nakonec, ještě že tak!! Bez nich by to bylo hrozný. Byla jsem na pokoji s nej kámoškou,druhou nej kámoškou a kámoškou :D Pohodička. Ale nejvíc času jsem tam trávila ve společnosti nejlepší kámošky,X. a Y. (anebo Pana Dokonalýho). Tehdy jsem byla poprvý nejistá jestli k němu náhodou necejtim i něco jinýho než jen kamarádství .. a vidíte jak to dopadá. Byl jeden z mála kluků v naší skupině na kolech. Z těch jeho hlášek jsem umírala!! Byla to naprostá pecka .. furt vzpomínám a chci to vrátit .. voda nebude tak dobrá. Oni tam nebudou .. vůbec se mi tam nechce ...! :(
226126_124509514311620_100002577159904_149791_4045550_n_large
Dovolená - Bibione
Miluju Itálii a "městečko" Bibione nejvíc. Upřímě ani nevím kolikrát jsem tam byla. Šestkrát? Sedmkrát? Dokonale se tam vyznám .. miluju už i tu cestu tam a Rakousko .. a pak přijde cesta kolem moře, vysadí se lidi v městečkách, které jsou bližší a pak BIBIONE! Ta pláž, ty obchody, ta pizza, ty plavčíci! Čím jsem starší je to lepší. Jak na vás ty kluci koukaj .. miluju to! :D Jeden celkem slušně vypadající měl slunečník kousek odnašeho .. nenápadně na mě čuměl :D* A nebo jsem šla jen ve vršku od plavek a kraťasech po městě, na lavičce seděli tři nebo čtyři číšníci (ale nebyli moc hezký ..) a jak jsem kolem nich prošla tak se uplně stejně všichni otočili .. :D A nebo když jsem vylezla na balón tak zase jiný číšníci co tam byli na dvoře na mě pískali,řikali něco italsky a pak začali i zpívat .. "Buonasera senorina .." strašně bych se chtěla učit Italštinu ..!! :)
You-are-beautiful-sand_180488396_large
Pár slov stačí ...
Ano .. možná se vám to bude zdát malicherné a já nevím co ještě, ale mě k velkému zážitku stačí i toto. Jednou jsme byli s X. a Y. venku a nějak jsme se dostali k tématu holky. Projeli jsme všechny. Jestli by s nima spali a nebo i chodili. U mě řekli oba ano .. Potom jsem se jich zeptala na nejhezčí holku na škole. X. (kterej mě v tý době balil) řekl mě .. řekla jsem něco jako "No jasnéé" a zeptala se Y. (neb pana Dokonalého) a on řekl něco ve smyslu "Ale X. už jí řekl". Byla jsem totálně hotová .. řekla něco jako "Tak dík no, ale nevěřim" a pak sme se tam o tom ještě bavili atd. .. oni už mi párkrát řekli že jsem hezká,akorát,fajn atd. ale já jim nevěřim ;D Ale udělá to strašnou radost .. hlavně když to řekne kluk, kterýho máte možná rači než jen jako kamaráda .. ;)

19.1. 2012

19. ledna 2012 v 18:29 | Deviant Girlie* |  Diary
We+heart+it+%252528155%252529_large
Zdravím :)
Dnešek trošku lepší .. i když ráno mě opět naštvalo moje nejlepší kámoška .. prostě ona si nedá říct. Ničí si život. Všechno co si vybudovala se svým přítelem Všechno co kvůli němu ztratila .. kvůli naprostýmu idiotovi .. !
Po celé škole se šíří (prý) fámy, že se s ním vykousla,držela za ruku, ošahávala .. vždycky jsem jí věřila, ale potom co mi to řekla jedna hodně dobrá kamarádka (viděla to) a kamarádi (viděli to) nevěřim jí! Strašně mě štve! Už i její nejlepší kamarád na ní kašle .. ona si asi naivně myslí, že když se na všechny vykašlala kvůli svýmu klukovi, že když se teď dá (teda vypadá to tak) dohromady s jinym, kterej by s ní nebyl tak často jako ten co je teď, že se k ní ostatní vrátí? Ona je prostě hrozně naivní, nebo spíš - poslední dobou na mě působí dojmem, že si myslí, že je nějaká úžasná nebo co .. když jse s klukama tak se tak prostě chová .
Ale o "jediný společný hodině s "panem Dokonalým" a "panem X."" se semnou "pan X." trochu bavil! Teda on kreslí a vždycky to pojmenuje mim jménem. Dneska zase :) Mám to schovaný :) Pak jsme si tam o tom obrázku chvilku psali .. vypadá, že je mu líto že se zase nebavíme .. ale já nevim jestli chci aby sme se zase bavili, vím že mi zase ublíží ... nesmím sebou nechat takhle mávat! Jenže mě na něm prostě záleží. Na tu hodinu jsem šla s tim "je to idiot a nechci ho ani vidět". Sedl si opět vedle mě, vedle něj "pan Dokonalý". Pochopila jsem že tam spali nějaký "nadržený básničky" asi už o hodině dřív nebo tak. Pak to tam četl, slyšela jsem to a děsně jsem se smála .. v tu chvíli se to všechno zlomilo a mě došlo jak děsně mi chybí ..
Když jsme z tý hodiny pak odcházeli, tak tam na X. čekal jeho kámoš. Slyšela jsem že s ním mluví, že je poslední dobou nějakej divnej,nasranej atd. ... je možný, že ho to mrzí až tak? Protože já jsem si i na dálku (když ho náhodou potkám nebo tak) všimla, že je divnej .. nasranej,smutnej .. nevím no ..
A jinak zítra jdeme na tu vodnici s Dokonalým (sakra musim mu začít říkat nějak jinak .. asi Y. no .. ale to se mi tak nelíbí :D) a kámošem .. hrozně se těším!! Ale rači se Y. ještě zítra o tý "společný hodině" decentně poptám ("Hele takže platí to dneska v pět,jo?") .. mimochodem .. včera i dneska mě Y. decentně pozdravil .. potkala jsem ho na chodně .. je to zvláštní no ..

Tak nic .. odcházím .. ;)

Vstupenka do pekla ...?

18. ledna 2012 v 15:32 | Deviant Girlie* |  Diary
Nemáte chuť na pesimistickej článek? Neštěte! Nebylo vám ještě čtrnáct nebo patnáct? Radši taky nečtěte .. klidně to nečtěte vůbec nikdo .. mě je to fuk!
Scars_183718443_large
Ten obrázek .. ano .. po druhý v životě, jsem dala svý pravý ruce strašně zabrat. Už jsem to prostě nezvládla .. dostává mě, jak moje nejlepší kámoška dá přednost klukovi kterýho zná den .. s ním jde hezky ven, ale když jsme měli jít semnou a s partou, tak nemohla .. šla s přítelem. Ona si kope hrob .. její kluk tohle nepřekousne .. znám ho ..
Drží mě druhá kámoška .. a tak trochu myšlenky na něj .. jenže .. další věc. Nikdy jsem netušila, že se říznu kvůli někomu jako je on. Ten nejhodnější .. atd. jenže já nevím jak moc ho chci opět. Je to zpátky .. a možná silnější .. nebo snad, je to pouze o tý "závislosti"? Dlouho jsem s ním nemluvila, nebyla venku .. je to kvůli tomuhle pocitu? Nebo i kvůli jinému? Proto mi tak moc chybí?
Když vá stýká krev po ruce .. přemýšlíte .. jinak než jindy. A nebolí to. Bolest se dostaví až pozdějc (teda alespoň u mě). A není nijak velká, jde jen o to, že myslím na tu ruku a ne na problémy. Je to v háji .. ano! Nesmím to dělat .. vím to .. jenže jak? Momentálně si pohrávám s myšlenkou, jaky by to asi bylo, řiznout se do tý "rozčochněný" ruky .. jak moc by bolelo tohle? A další věc? Moje zahrávání s jídlem .. dneska jsem jedla .. ale žádná sláva. Teď mám hlad a celkem se mi to líbí, ovšem co jsem vám ještě neřekla je to, že řpedevčírem jsem nejdela nic.. a děsně málo piju. Včera trochu, ale žádná sláva .. ale JAKTO sakra? Já nechci "Anu", já chtěla přece jenom zhubnout! A to chci pořád! Ale nechci držet hladovky, chci jíst .. jenže jídlo sem mi vzdaluje .. už cítím že to není to co bývalo .. ten pocit, že jsem během tří měsíců oblíkla džíny o dvě velikosti menší (a v Tally Wejl (bo jak se to píše), kde jsou prý ještě trochu menší) je úžasnej, ale stojí to zato? Na obědě v jídelně skoro nejíst. Kámoši si koupí párek v rohlíku - já si nedám atd.
Zvládám to .. což je úžasnej pocit, ale stojí to opravdu zato?

A ještě jedna otázka na závěr, stojí mi zato ON?


Ano ... stojí.!

With Me!!

17. ledna 2012 v 16:52 | Deviant Girlie* |  Diary
Tumblr_lxxzbu8p7v1r6h75bo1_500_large
Zdravím. Vím že na vás seru jak na placatej kámen, ale pochopte mě. Konečně sem se dokopala ke stažení Google Chromu, takže mi fachá Facebook jak má, tudíž si semnou furt někdo píše, tudíž se nenudim, tudíž nestíhám.
Ovšem tohle všechno neznamená, že by se v mém životě nestalo několik "osudových" změn.

Do týhlě písničky jsem se děsně zažrala. Znám jí dýl, vždycky se mi děsně líbí a pak na ní zapomenu .. teď mě drží :D
Dámy - Sum 41 - With Me (doporučuju děsně moc ;))
Tak například X. už se semnou opět nebaví. Opět na mě byl nehorázně hnusnej. Byla jsem z toho totálně v prdeli, ale "najednou" se ozval jeden kámšoe jestli enchci jít na vodnici .. v pátek deme :) i s "ExDokoanlým" .. jo a dámy, škrtám Ex, asi v tom začínám zase lítat .. :/ :D Nevim jak se to stalo, ale stalo se .. to že se semnou X. nebaví mě štvalo hlavně kvůli "Dokonalýmu", potom si tak stojim před jednou z našich jazykovek, koukám jak kluci hrajou pinčes (a hrál i D.). Nějak blbě po něm mrštily míčkem (pardón za "mrštili", ale já fakt nevim jak se tomu má řikat :D smeč to nebyl a tim končim :D) a on skončil až u zábradlí (jako D., kde se tou dobou nacházel míček fakt nvim, ale mám dojem že u něj v ruce :D) nevim kdo byl ve většim šoku, že skončil tam kde skončil. Se na mě tak podival, já na něj, usmál se a řekl něco jako ahoj. Já taky a .. to od tý doby si sem skoro stoprocentně jistá, že je to zpátky :D Teď jak si na to vzpomínám atd. začínám se bát že moje city k němu jsou silnější než předtim .. shit! :D Nebo né shit? Když já vážně nevim co na něm vidět, páčto on nei takovej ten krasavec atd. ale když neni semnou chybí mi, je děsně hodnej a tak .. no prostě možná jsem se konečně "zakoukala" srdcem a ne očima ..
A co se týče písemek - oslavujte mě, ale já všechny dala! A budu mít podle všeho jenom jednu dvojku!! Chápete to? V devítce! Já sem božan ..! :D
No .. totiž ty testy:
Děják - jednička podtržená
Čeština - 1,1 (kdybych si "neopravila" jednu větu v tý druhý části podle kámošky, měla bych to bez chyby a tudíž za podtrženou .. ale ještě že mám dvě jedničky .. pohoda :D)
Matika - 1 (o bod, ale to se nepočítá :D)
Fyzika - jednička podtržená (ty krááávo to sem nečekala! Tak si pak řikám - třeba mě to hodilo na vízo na 1-2 a bude mě zkoušet a on mi řekne, že letos asi poprví v životě dával známky i podle průměru a já mám 1,43 - tudíž jednička bez zkoušení? YEP!)
Zemák - nakonec sme nepsali ..
Němina - totálně sem jí zk*rvila, ale učitelka (žeru jí!) to nepočítala, přezkoušela mě a mám 1 ;D
Toť snad vše .. :D
Jen doufám, že dostanu jedničku z příroďáku .. ten učitel mě asi nemá moc rád (je to i chemikář .. :D) a řekl mi že mám 1-2 a asi dvě páčto se nesnažim? JÁ? JÁ? Nakopnout ho..!! No tak sem mu dala v pondělí referát a zejtra sem odhodlaná nechát se klidně vyzkoušet .. jinak zejtřek je poslední den na zapsání známek do kompu .. takže od čtvrtka? Čistej štít kámo .. pohodička .. to dokonce druhýho pololetí vopravim :D
Aby ste si nemysleli .. jedničky podtržený se nedostávaj moc často .. :D Jen když máte ten test (či v Čj diktát) bez chyby ... a to ještě jen nějaký učitele .. taková motivace .. :D Když máte bez chyby matiku, máte jedničku dvakrát podtrženou .. taky už jednu takovou letos mám :D Matikářka je úžasná! Jen díky ní je matika můj nejoblíbenější předmět ;)

No heljte se zlata .. jdu vás ponavštěvovat .. :) Mějte se a (s)mějte se. Já se snad zase brzo ozvu .. ale sem dost často venku a nebo neni nálada a tak .. tak se mějte :)
PS: Čtu "Školu noci" - včera sem načala čtvrtej díl .. první díl byl nuda, druhej ušel a třetí pecka .. (jak si to tam rozdala s učitelem :DD), čtvrtej vypadá taky luxusně! :) Doporučuju ;))

Opět mírně nezáživnej deníček (no nezáživnej .. pro život některých lidí možná akční jak bejk .. pro můj život celkem pohodička ..)

9. ledna 2012 v 18:30 | Deviant Girlie* |  Diary
Tumblr_lxjhojxm111r97fnno1_500_large

Zdravíčko .. dlouho jsem se neozývala. Pořád mám chuť psát něco mezi deníčkem a "článkem o mé osobě". Takže nakonec rači seru na všechno :D
Ve škole máme teď docel drsnej týden .. asi sedm testů (děják,fyzika,příroďák,chemie,čeština,matika,zeměpis).
Zatim za sebou mám teda fyziku a chemii (dva předměty,který nenávidim a hezky dneska .. hehe) a voalá, z obou mám doost dobrej pocit ;) V obou všechno a řekla bych, že i dobře :)
Co se týče kámošů, v pátek jsem byla s "prckama" v sobotu s X. a "Ex-Dokonalym" (řikejme mu Y.? :D) a chvilku tak byli i prcci :D Pecka :) Fakt je žeru .. znám je (dneska je to myslim 14 dní) chvilku (jako prcky) a fakt je žeru .. kámoška už se s jednim dala za tu dobu dohromady,já se s jednim stihla vykousnout,ten dotyčnej se rozešel se svojí holkou a začíná se dávat dohromady s jinou .. né, nejsem turecká telenovela! Vážně ne! Ale občas to tak vypadá .. ano ..
Jo a naštvala jsem si rodiče :/ Takže do konce pololetí můžu chodit ven jen v pátek a sobotu .. po tom mi přidaj ještě jeden nebo dva dny :/ Ale tak .. chodim alespoň vždycky tak na hoďku hned po škole .. ale není to ono :/
V pátek by jsme mohli jít "bublat" s prckama .. v sobotu bych šla s X. a Y. ..
No doufám, že mi zase jeden z prcků pučí kšiltovku :P (taková ta hoperská :D) dneska jsem jí měla na hlavě o chemii .. je mi menší ale je pecková :D
No nic .. asi mizim .. hodim sem pár "hezkejch obrázků" aby alespoň něco :)*
Tumblr_lvtg08ck051qcitdno1_500_large
Tumblr_lx8wp1gldo1r65o91o1_500_large
Tumblr_lx99tvqvrl1r999zoo1_500_large
Tumblr_lwvg09vxk41r29t5yo1_500_large
388223_292127624154047_168095249890619_964055_1452826152_n_large
Tumblr_lx8hh1jmpq1r29t5yo1_500_large
Tumblr_lx6smxaxv91qgoiu6o6_500_large
Tumblr_lpqqxhpybl1qd94bro1_500_large
Tumblr_llw6jgg3ca1qg2bzio1_500_large
Já tu písničku miluju! Ten text je nádhernej..! :')

Hockey love .. ♥

4. ledna 2012 v 18:39 | Deviant Girlie* |  Deviant Girlie has word

X_727441ea_large
He knelt to the ground, and pulled out a ring and said:
"Marry me Juliet, You'll never have to be alone. I love you, and that's all I really know"

Tohle je více než dokonalé ♥

Hmmm ...

1. ledna 2012 v 16:59 | Deviant Girlie* |  Diary

Tumblr_lx30km2suy1qfnh7yo1_500_large

Tý jo .. já na vás fakt nemám čas ani náladu .. ale .. zase se najednu stranu chci vypsat .. a nechci .. SAKRA!
Jak jste užili včerejšek? Já překvapivě v pohodě .. bála jsem se že to bude horší. Ale jako .. žádnej top. Prostě normál. Ale byla i sranda .. domu jsem dorazila překvapivě už v půl desátý a překvapivě střízlivá .. až dneska u babičky a dědy se mi nějak dostali bublinky do hlavy. Takže tady teď ležim a je mi divně .. snad na mě nic neleze .. potřebuju si opravit příroďák ..
Jinak dneska ráno (nějak kolem pátý to bylo ..) mě vzbudila telefon .. byla sem líná vylíst z postele .. když ten dotyčnej KONEČNĚ přestal volat, přišla SMSka. Pak jsem zase usnula.
Ráno jsem zjistila, že to je pan X. .. že si prej jak byl vožralej (fakt milý ..) uvědomil, že sem fajn a je kravina se semnou nebavit jen kvůli takovejm blbostem a že mě má rád. Hmm fajn .. já kráva mu to azse odpustim a zase se s nim budu bavit. Ale já bez něj ase nezvládám být. Mám ho prostě ráda .. jenže jako kamaráda. Jsem zvědavá kdy se zase dostaneme k tomuhle bodu a přestaneme se bavit .. a já budu zase v prdeli ..
Hmm .. asi dělám kravinu .. nevím ..

Tak vám přeju krásný rok Ձ٥١Ձ. Ať je dokonalej! A neblbněte .. všichni víme že není poslední .. "Májům jen došli šitráky" ;D

A co plánujete na večer? Já se hodlám tak v sedm naložit do vany. Vyspat se tam a přečíst poslední dvě povídky z "Prokletýho Maturiťáku". Pak kouknu na nějakou blbost s našim a potom si pustim "Bronzové halušky". Dokument o MS2011 v hokeji .. né,vůbec hokej děsně nemiluju ;) Mám naplánovaný ještě dva hokejový dokumenty ak pokud si je stihnu stáhnout ak je očekuju možná všechny .. když né tak né .. nebudu to hrotit a užiju si to ..
Loučím se s váma .. dobrou! :D
PS: Jídlo teď absolutně nezvládám řešit a neřešim .. naopak se těšim až se navečeřim .. třeba mě to trochu zbaví kocovinky ..
384158_2901822545230_1250451800_3140245_2120950522_n_large
891635_sport-hokej-cesko-cr-ms-pavelec-rusko-crop_large
229548_131902270220759_128332217244431_198619_6026459_n_large
Nagano <3