With Me!!

17. ledna 2012 v 16:52 | Deviant Girlie* |  Diary
Tumblr_lxxzbu8p7v1r6h75bo1_500_large
Zdravím. Vím že na vás seru jak na placatej kámen, ale pochopte mě. Konečně sem se dokopala ke stažení Google Chromu, takže mi fachá Facebook jak má, tudíž si semnou furt někdo píše, tudíž se nenudim, tudíž nestíhám.
Ovšem tohle všechno neznamená, že by se v mém životě nestalo několik "osudových" změn.

Do týhlě písničky jsem se děsně zažrala. Znám jí dýl, vždycky se mi děsně líbí a pak na ní zapomenu .. teď mě drží :D
Dámy - Sum 41 - With Me (doporučuju děsně moc ;))
Tak například X. už se semnou opět nebaví. Opět na mě byl nehorázně hnusnej. Byla jsem z toho totálně v prdeli, ale "najednou" se ozval jeden kámšoe jestli enchci jít na vodnici .. v pátek deme :) i s "ExDokoanlým" .. jo a dámy, škrtám Ex, asi v tom začínám zase lítat .. :/ :D Nevim jak se to stalo, ale stalo se .. to že se semnou X. nebaví mě štvalo hlavně kvůli "Dokonalýmu", potom si tak stojim před jednou z našich jazykovek, koukám jak kluci hrajou pinčes (a hrál i D.). Nějak blbě po něm mrštily míčkem (pardón za "mrštili", ale já fakt nevim jak se tomu má řikat :D smeč to nebyl a tim končim :D) a on skončil až u zábradlí (jako D., kde se tou dobou nacházel míček fakt nvim, ale mám dojem že u něj v ruce :D) nevim kdo byl ve většim šoku, že skončil tam kde skončil. Se na mě tak podival, já na něj, usmál se a řekl něco jako ahoj. Já taky a .. to od tý doby si sem skoro stoprocentně jistá, že je to zpátky :D Teď jak si na to vzpomínám atd. začínám se bát že moje city k němu jsou silnější než předtim .. shit! :D Nebo né shit? Když já vážně nevim co na něm vidět, páčto on nei takovej ten krasavec atd. ale když neni semnou chybí mi, je děsně hodnej a tak .. no prostě možná jsem se konečně "zakoukala" srdcem a ne očima ..
A co se týče písemek - oslavujte mě, ale já všechny dala! A budu mít podle všeho jenom jednu dvojku!! Chápete to? V devítce! Já sem božan ..! :D
No .. totiž ty testy:
Děják - jednička podtržená
Čeština - 1,1 (kdybych si "neopravila" jednu větu v tý druhý části podle kámošky, měla bych to bez chyby a tudíž za podtrženou .. ale ještě že mám dvě jedničky .. pohoda :D)
Matika - 1 (o bod, ale to se nepočítá :D)
Fyzika - jednička podtržená (ty krááávo to sem nečekala! Tak si pak řikám - třeba mě to hodilo na vízo na 1-2 a bude mě zkoušet a on mi řekne, že letos asi poprví v životě dával známky i podle průměru a já mám 1,43 - tudíž jednička bez zkoušení? YEP!)
Zemák - nakonec sme nepsali ..
Němina - totálně sem jí zk*rvila, ale učitelka (žeru jí!) to nepočítala, přezkoušela mě a mám 1 ;D
Toť snad vše .. :D
Jen doufám, že dostanu jedničku z příroďáku .. ten učitel mě asi nemá moc rád (je to i chemikář .. :D) a řekl mi že mám 1-2 a asi dvě páčto se nesnažim? JÁ? JÁ? Nakopnout ho..!! No tak sem mu dala v pondělí referát a zejtra sem odhodlaná nechát se klidně vyzkoušet .. jinak zejtřek je poslední den na zapsání známek do kompu .. takže od čtvrtka? Čistej štít kámo .. pohodička .. to dokonce druhýho pololetí vopravim :D
Aby ste si nemysleli .. jedničky podtržený se nedostávaj moc často .. :D Jen když máte ten test (či v Čj diktát) bez chyby ... a to ještě jen nějaký učitele .. taková motivace .. :D Když máte bez chyby matiku, máte jedničku dvakrát podtrženou .. taky už jednu takovou letos mám :D Matikářka je úžasná! Jen díky ní je matika můj nejoblíbenější předmět ;)

No heljte se zlata .. jdu vás ponavštěvovat .. :) Mějte se a (s)mějte se. Já se snad zase brzo ozvu .. ale sem dost často venku a nebo neni nálada a tak .. tak se mějte :)
PS: Čtu "Školu noci" - včera sem načala čtvrtej díl .. první díl byl nuda, druhej ušel a třetí pecka .. (jak si to tam rozdala s učitelem :DD), čtvrtej vypadá taky luxusně! :) Doporučuju ;))
 


Komentáře

1 Saphire Saphire | Web | 17. ledna 2012 v 18:21 | Reagovat

ty vole, seš bůh! :DD
vážně gratuluji k tak dobrým známkám, zakoukat se srdcem je moc krásné:) raduj se z toho, z čeho to jde:)

děkuju za komentář a vůbec jsem ráda, že píšeš:)
no, moc tě neseřvu, to se neboj :D, docela o tom teď přemýšlím, "nechat si pomoci", ale strach je pořád silnější

2 Sophia Sophia | 18. ledna 2012 v 11:47 | Reagovat

No, k těm otázkám, bylo to protože jsem měla ve škole trávu a našli mi ji...
Dostali jsme se k tomu tak, že sme spolu kecaly proč ta tráva a tak a tak sem se zeptala, co muzu udělat, aby to neprasklo, že udělám cokoliv a tak nějak jsme došly k "tomu" no a ... Brr :-!
Jaký to je potkat ho na chodbě?
Když jsem tam s někým, tak dělá, že si urovnává kravatu, projde a pozdraví. Když procházím sama, má docela odporný narážky...
Snad se mi to jednou povede vymazat z paměti.

3 Saphire Saphire | Web | 18. ledna 2012 v 15:05 | Reagovat

jo, jo, ráno jsem sice zabíjela pohledem každého, kdo se přiblížil na 100metrů, ale teď je to celkem fajn..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama