What doesn't kill you, makes you stronger!

12. dubna 2012 v 17:33 | Deviant Girlie* |  Diary
Zase jsem se řácky dlouho neozvala .. vlastně jsem vám chtěla být "nevěrná" s blogspote, ale asi jsem si to rozmyslela a zůstanu tady. Nechce se mi začínat od začátku. Ani v tom blogovém světě, tak v tom reálném. Nechce se mi udělat tlustou čáru za minulostí a vzpomínkami, i když by to bylo to nejjednodušší a "nejbezpečnější" co bych mohla udělat ..

Děje se toho, o čem vás buď informovat nestíhám, nebo nechci a nebo jsem na to líná ..
Za tu dobu co jsem tady nebyla, jsem prožila dokonalej víkend (co byl kolem prvního dubna ;)) s Y. a Z. a Ž. (ale o tom jsem se myslím zmiňovala). V pátek před tím, zajímavého "Andersena" a Y.,L. ale bohužel i X.

Co se týče X. stále se vůbec nebavíme a nevypadá to na změnu. Dneska o "společný" hodině seděl jinde .. já taky páčto ta třída je nějaká předělaná, tudíž nevím jeslti to byl úmysl nebo ne, ale bylo to tak .. sem tam jsem se na něj podívala .. jednou jsme se potkali očima -> vzpomínky mi proběhli před očima .. jeho smích, hlas všechno .. opravdu mi chybí můj bývalí dokonalý kamarád ..!

Stejně tak jsem zažila parádní dny o velikonočních prázdninách s "prckama".. přizabila jsem se do nohy, bolelo to jako sviňa - obrovská modřina, malá (celkem hluboká) odřenina a dvě boule :D) a dohodli jsme se na Čarodky! :)) Mohla by to bejt libicní pecká! :D*
Poslední den prázdnin jsme byli venku a právě jsme potkali Z. a X. .. X. proti mně jel na kole .. ten pohled - všechny vzpomínky .. achjoo ..! :/

Teď ve škole? Y? Bavíme se, zdravíme se .. :) Normálně, ale už si sem azse spíš jistá, že jsme kamarádi .. čím dál víc ..
P. .. jeden klučina, hrozně fajn .. říká mi takovou přezdívkou .. trochu jako provokuje (vymyslel jí X. .. DOPRDELE JAK ON MI CHYBÍ!) a ještě mi řikal uplně zdrobněle .. "Maličkej *přezdívka*" .. opakoval to, zazvonilo a já, že půjdu do svojí třídy a on mě ze zadu obejmul :) Byla jsem .. strašně moc ráda ..!
Baví se semnou teď nějak hodně těch kluků od nich ze třídy .. jsem tak ráda! :)
A od nás ze třídy? Se třema klukama se teď začínám zase víc bavit! Chodíme ven s "prckama" a s nima a tak .. jsem děsně ráda .. děsně,děsně! Jsou úžasý a nehorázně vtipný!! :'D* Byli jsme po škole venku a tak .. :)

No dá se říct, že teď řeším pět kluků .. jednoho kámoše, co mě děsně sere protože se nekámošíme - X., tři u kterejch se "bojim" aby se nevyklubalo něco víc a jeden u kterýho řešim jak to k němu teda mám ..

Jeden z těch tří .. řekl mi že mě miluje, několikrát a do očí. Několik dní po tom mi ležel na alvičce na klíně, měla jsem na něm ruku, hladil mě po ní, pak i po zádech ..

No nic .. mizím .. snad se k vám zajdu podívat, ale neívm ..
 


Komentáře

1 xo / fettsack xo / fettsack | Web | 12. dubna 2012 v 18:31 | Reagovat

ach to sa mas...so mnou sa v skole nikto nebavi,a v triede mame iba same baby...:(

2 Nell Nell | Web | 14. dubna 2012 v 12:58 | Reagovat

ahoj zlatiii :)) no, drzim ti pesti ve tvem zivote :)) a snad to zase bude dobre s X. :))

3 Sis Sis | Web | 17. dubna 2012 v 21:46 | Reagovat

No drsné to máš s tými chalami ti teda poviem. ;)
No ten X .. je dosť jasné,že ti chýba. Ale vtedy ako ste sa hádali a moc nebavili,vieš prečo to bolo .. ako ti ublížil a podobne. A tak .. kebyže mu napíšeš alebo s ním nejak nadviažeš konverzáciu aby ste sa bavili?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama