Květen 2012

Každodenní šálek myšlenek.

31. května 2012 v 18:54 | Deviant Girlie* |  Deviant Girlie has word
Každodenní šálek čaje? Tak tím raním, jsem nucená začínat už asi deset let ráno. Alespoň několika loky. Čaj miluji, ale ne po ránu a hlavně ne ten "ranní". To bývá ten hnusný "pytlíkáč" .. bléé!

No ale rozhodně tady nechci mluvit o čaji. Jsem přece "velký spisovatel", který miluje různá obrazná přirovnání. A přesně pod touhle větou mě napadlo přirovnání - prostě můj den. Ne. Nehodlám ho tady popisovat do detailů, ale .. prostě čtěte :)

Co je mým každodenním šálkem čaje? Řekněme, že momentálně potkávat jeho. Resp. ty jeho oči. Jeho úsměv a jeho postavu! Pokaždé, když ho potkám, začnou se mi v hlavě honit různé myšlenky. Ať už ty zveřejnitelné, tak také takové, které by rozhodně lidi pod patnáct neměli číst ;) chápete, ne?
Kéž by nebyl tak nádhrený.. díky tomuhle jeho vzhledu, jsou mým každodenním šálkem čaje také myšlenky na to, že ho milje ona. Že on jí sice asi ne, ale že ona je kamarádka a ona si o něm řekla dřív. Že jí to nemůžu udělat.
Jenže potom se naše oči setkají a všechny tyhle myšlenky jsou pryč.
Každodenně se s těmihle myšlenkami probouzím a pak s nimi usínám. S myšlenkami, že až jednou půjdeš s námi, že by se něco mohlo stát, jenže to tam bude i ona ..
Každodenně si promítám tvůj pohled. A to, že ses třeba díval. Netuším, nevím a bojím se.
Nejvíc asi toho, že se do Tebe zamiluji ..
.. pokud už se tak nestalo.

Ano.. ten článek jsem pojala jako moje každodenní myšlenky. Nesmím zapomenout také na to, že mě miluje můj skvelý kamarád a na to, jaké mám štěstí, že je všechny mám. Na to, jak to dělám, že když s emi někdo začne líbit, začnu zvládat být mu tolik na blízku (nikdy jsme se nebavili, nikdy nic .. a teď najednou prostě vím co dělat a kam chodit, abych ho potkala. Kam se dívat, kdy se dívat..)

Tohle bylo moje pojetí tohoto tématu ..
A teď se ubírám přemýšlet opět nad tím, co je zmíněno výše ...

Ne, ne, ne!!!

30. května 2012 v 16:19 | Deviant Girlie* |  Diary
Doprdele .. ne!!
Nemůžu se do něj zamilovat! Nemůžu .. miluje ho ONA! Já nesmím!

Bože, ale jeho oči, úsměv, tělo ..!! Ne! Pokud by se mezi náma něco stalo, ztratila bych moc .. to bych nemohla obětovat ..

asi ..

A on jí chtěl, ale teď .. co řeklu kámošovi .. je .. zvláštní. Ovšem horší je, že ten kámoš ví, že .. ehm jak to říct .. nejrači bych ho vobtáhla :'D Jo .. to ví .. on a dvě kámošky ..
Je šance? Je šance, že by se něco stalo? Pokud .. možná .. nevím .. spíš ne.
Prostě .. přitahuje mě, děsně.

Když mi přišlo, že na mě koukáš .. byla to náhoda? Omyl ..? Ale asi třikrát? A ten úsměv .. a pak to "gesto" když si mě a kámošovu holku uviděl?

Bože já nevím a snad ani nechci vědět!! Je to boj! Děsně velkej .. a bojím se .. bojím se, že začínám cítit motýlky ..!! :(

Nos a hokej :)

18. května 2012 v 19:40 | Deviant Girlie* |  Diary
Hmm .. jsem polomrtvá .. teda muj nos :D
O těláku jsem o míč bojovala tak urputně, že jsem se srazila s kámoščiným ramenem .. :D
Hmm .. křuplo mi v nose jak kráva! A bolelo to nehoráznym způsobem .. fakt děsně. Začaly mi uplně týct slzy .. nebrečela jsem jakože .. brečet, ale prostě mi slzely .. fakt to děsně bolelo. Učitelka mě vzala za učitelem a prej, že mám jet na rengen .. dvě hodiny ve špitále - tam, zpátky tam, zpátky ..
Takže nakonec? Neni to zlomený, počochněná chrupavka. Mám to nateklý, bolý to a trochu modrý :/ prášíčky, mastičky ..
No nic ..

KOUKÁTE NA HOKEJ?? KURVA TO JE MAZEC!
TY ŠVÉDI??????? NENI TO LUXUSNÍ?
Bože já řvala :')
No a zejtra Česko-Slovensko? Hezky s tou mojí partičkou k T. :) A finále? Hezky u G. nebo u T. :)
Kurňá já se těšim!! Ten Nedvěd, Michálek .. aaaw!

MILUJU HOKEJ! NIKDY TOMU JINAK NEBUDE!! NIKDY!!
SRDCE BUŠÍ PRO NAŠE UŠI!! :)

Jsem fakt jak hokejista :D Už mám taky nos v háji :D

Mám takové štěstí!

13. května 2012 v 1:10 | Deviant Girlie* |  Deviant Girlie has word
Nikdy jsem neměla tušení, že najdu někoho jako jsou oni ..
Tahle moje partička, skládájí se z ohromě zajímavých členů -> je nás +- 11 (podle toho, koho přesně do téhle "partičky" počítáte..) a má snad ještě zajímavější historii.

Naprosto .. náhodné setkání několika z nás, které způdobilo tohle všechno. 4 holky a 7 kluků. Jsme spolu v různém počtě různě často, ale skoro pořád. Setkali jsme se naprostě náhodně, díky neskutečnému štěstí několik dnů po Vánocích. Druhý den už jsme spolu chlastali .. s jedním z nich jsem se vykousla (podvedl semnou svoji tehdejší holku), ale to absolutně nebrání tomu, abych ho měla strašně ráda a byli jsme skvělí kamarádi.. chodí teď z jednou holčinou z nás čtyřech .. :)
Druhá holčina, chodí s jiným z těh kluků. Pokud se rozejdou, víme jak to asi dopadne, ale teď? Teď nám to naprosto vyhovuje ..

Netušila jsem, nevěděla a možná ani nechtěla (?) najít někoho jako jsou oni .. ani za mák. Tyhle partičky .. vždycky dělali všechno co jsem jako malá nikdy dělat nechtěla .. a vida, jak je to krásné?
Je tak nádherné, mít někoho s kým se koukáme na hokej a při boji Česko-Itálie fandíme jako o život. Je dokonalé, mít někoho na slavení Čarodek, svátků a narozenin. Je úžasné, mít někoho na zlikvidování veškerý výzdoby pokojíku :). Je nejúžasnější, mít někoho kdo vás vyslechne a kdo vám pomůže..! Je skvělé, mít někoho kdo myslí jako vy, krát deset :)

Nejsme taková ta typická parta. Ano, děláme ty "průsery" co dělá většina nich. Jsme hluční, alkohol, cigarety .. ale jednou .. šli jsme se podívat na hřbitov. Absolutní stichnutí, úcta a po odchodu asi půlhodinový řešení toho, jak nechápeme, jak někdo může ničit hřbitovy (a po té téma porod .. ehm :'D).
Mohla bych vyprávět tolik vzpomínek, za které mohu děkovat právě jim! Ať začnu právě seznámením, hokejem, Čarodkama .. čímkoliv, všechno je skvělé. Adrenalin a o život, je to s nima! Ale miluju je!

Dřív sem je nenašla možná z toho důvodu, že jsem nedávala šanci těm .. mladším. A co, že jsou to osmáci a dva sedmáci? Zrovna Ti sedmáci, jsou mnohem skaženější a "dál" než většina našich vrstevníků!
Jeden právě z nich, mi nedávno řekl, že jsem jeho nejlepší kamarádka (přítel jedný z těch holek). Překvapilo mě to, potěšilo, rozklepalo ..
Je, že mám za chviličku, s koncem devítky opustit? NIKDY! Budu s nimi pořád! Soukromá rozlučka s nimi bude nezapomenutelná!

Sedím tady v mikině právě toho, co mi řekl, že jsem jeho nejlepší kamarádka (vzal si dneska mji košili, tak mám jeho mikinu :D), pouštím tady písničky a koukám na fotky (nejen) ze dneška .. kurva! Já mám takový štěstí!!!

PROSTĚ ONI! :*

Poslední události mého života ..

6. května 2012 v 17:31 | Deviant Girlie* |  Diary
Je hroznej pocit, když slováci hrajou líp, než češi ..

A přesně tak to je .. bohužel. Koukám tady na "Finsko-Slovensko". Slováci sice prohrávaj 1:0 a hrajou mnohem líp, než loni, nebo než my!

Zkusím vám tady popsat poslední týden? Přibližně ..
Jak si asi všímáte, absolutně nestíhám a nebýt dnešního bolení v krku a raní teploty, nebyla bych tu ani dneska ;)
Zítra už ale ven půjdu. Neuvidím sice zápas, ale přijede A. ..

Začněme čarodkama ..
Nó .. tak .. menší problém :D Mám cca. 3hodinový vokno :'D
Pamatuju si jak jsme šli do lesa, jak jsme tam chvíli pili. Jak jsme pily s M. zase spolu zelenou, jak jsem nutila, aby A. pil .. a on pil :D Pak jsme s A. (jo, to je ten pěknej :D) byli u rokle, sami. Objímali se atd. no .. skončilo to cucflekem na krku .. nic víc. Pak jsme šli s T. (nejlepší kámoška .. už se začaly bavit s mojí druhou nejlepší kámoškou -> K. právě na čarodkách!! Jes! Totiž -> volala jsem histerická T., že jsem se vykousla s klukem K., ale ona byla u toho a furt něco jako "prosimtě nech si ho klidně, je nalitej .. je mi to fuk. Vim, že bys s nim nic neměla, kdyby to nebylo takhle atd. no a pak si jí vzala K. k telefonu, omluvila se, za to, že měla něco s jejím klukem atd., atd. a T. přišla :)) S. (kámoš ze třídy, s kterým se poslední dobou dost bavíme) a A. na druhou stranu rokle a byli jsme tam .. moc si toho nepamatuju .. jen že jsme leželi s A. on mě furt hladil atd. to mi potom i říkala T. :)
No a cesta ke K. byla zajímavá :'DD Musíme po celkem frekventovaný silnici (no, ale v těch jedenáct tam moc aut nejelo :D) Měli jsme ještě nějaký flašky a jeden kluk nám řekl, že tam budou polišmani :D Vůbec sme nebyli posraný a vůbec sme nešli lesem kolem silnice a když jelo aito, tak sme vůbec nezapadli za strom na zem :'DDDD Nechápu proč jsme to dělali :'D
U K. sme trsali, rozbili žárovku a vyhodili matraci z vokna .. :D Pak sme koukali an horory .. ležela jsem mezi A. a J. .. při jednom filmu sme se chvilku drželi s A. za ruku .. různě se hladili po ruce a tak .. ale nenápadně, pod peřinou .. no a J.? Celou noc se pak snažil mě objímat atd. .. já už nevim co s nim mám dělat!! Ví, že ho enchci sakra!! Asi na něj už budu muset být hnusná .. :// ale nechci ho ztratit jako kamaráda .. no nic . zítra jdeme dopít zásoby .. tak se uvidí .. přijede i A. no ..
Mimochodem .. je fajn poslouchat od nich celou dobu jak ste hezká a tak .. :D

Pak furt měla T. prášky tak sem ve škole sedala různě s K. a s A. a tak .. moc sme se neučili, nějak ..
Už to prostě končí no ..

Jo jinak v neděli jsem ještě byla venku s Z. a s Y. .. pokec no .. normálka ..
Pak sme si psali s Y. a poslal mi odkaz an tričko prej "To je asi dělaný řpesně pro Tebe" .. je na něm přez prsa "Proč mít velký kozy" a nad zadkem šipka na zadek a "Když mám takovejhle zadek" :'D Milej chlapec .. :D Kéž by tohle bylo před cca měsícem, nebo dvěma .. už ho beru jenom jako kámoše ..

Co se týče X. nenávist je čím dál větší ze všech stran .. jak je to možný .. pořád mi chvilkama asi chybí .. zrovna dneska jsem o tom přemýšlela .. nejhorší je, že o tom asi nemám ani s kým mluvit :(

Jinak se dost bavím ve škole s L. on je děsně hodnej a celkem pěknej, fajn .. provokujeme se a tak no ..

A to, že u nás ve městě byla ve čtvrtek Partička? Ondra,Michal a Geňa? To prsotě nasere .. ale možná budu mít lupeny na představení - pvní řada ..! No a taky by sem měli prý jako ty "patroni" jezdit častěji ..! Skvělé :)

A co začátek MS ..? Taky vám přijde, že hrajeme hrozně? :( Bohužel no ..

A včera jsem byla nakupovat. Dvoje plavkový kraťasy a jedny džénový .. fajné :D Koupila jsem si "To" od Kinga .. 1016 stran cca :D Vostré .. ale je to fakt skvělý .. asi si půjdu číst .. tak se (s)mějte ) ;)

PS: Skoro každej den chodim ven a tak .. nejsem skoro vůbec na PC, ale nějak vůbec mi to envadí .. nebaví mě to tady!

Nasranost na stupnici od 0 do 10? Ta moje? 150!

3. května 2012 v 18:54 | Deviant Girlie* |  Diary
Neni čas. Vůbec, ale jen rychle. Dneska byli u nás ve městě na nějaký otvíračce ONDRA SOKOL, GEŇA A SUCHOŠ! Já měla i "pozvánku" díky tátovi .. ale já netušila, že bych mohla dovnitř a že tam ještě jsou atd. :///
NENASRALO YB VÁS TO???
Ale snad budu mít lupeny na představení .. první řadu "VIP", to víte :D

Musim .. nestíhám. Sem furt v háji, zejtra začíná MS .. jsem .. asi šťastná .. píše mi Y. no paráde :D