Srpen 2012

Co vlastně chci ..?

18. srpna 2012 v 0:08 | Deviant Girlie* |  Deviant Girlie has word
Jen jedna nepatrná vsuvka. Poslední dobou jsem strašným způsobem zamilovaná do předělávek songů od Glee .. takže tu poslouchám furt tyhle jejich peckovky a žiju si .. :) :D

Ani nevím, proč mě napadá zrovna tohle otřepané téma .. láska. No .. tedy, možná ten důvod najdu. Je to důvod, že to možná vychází z mého nitra.. no co. Opět si můžete přečíst malé zamyšlení ;)

Možná je naivita číst o velké lásce. Jenže já o ní snít nepřestanu. Miluji ty představy před spaním. Většinou v nich hraje hravní roli "muž" mému srdci momentálně nejbližší. Kdo by nechtěl najít pravou lásku, se kterou by jste podnikali všechno? Tohle je jedna z mála věcí, kterou mě inspirují moji rodiče a vůbec moji příbuzní. Občas si dělám sranud, že v naší rodině je nejmenší počet rozvodů. Vlastně asi pouze jeden nebo dva za celá "pokolení". Třeba mi tedy bude přidělen také tenhle krásný osud. To, že děda s babičkou spolu oslaví za nedlouho zlatou spolu, moji rodiče jsou spolu šestnáct let, tetě a strejdovi je asi 43 let a jsou spolu od vých šestnácti. Není to nádherné? Dle mého názoru ano.
Jednou bych přece chtěla zažít také tohle samé. Jenže, nejsem ten typ člověka, co by se chtěl tak mc vázat. Nejradši bych žila dva životy. Jeden s velkou láskou s kterou si budu mít stejně, jako moji rodinní příslušníci i po tolika letech každým dnem co říct. A ten druhý? Párty, úlety, cestování .. jenže to dohromady nejde.
Nedokážu se rozhodnout a to je pro mě vždycky nejhorší. Představa jednoho mladého pána semnou po boku.. cestujeme, vybavujeme si dům a tak je krásná. Jenže se obávám, že s ním ty stejné sny nemáme. Mám je s jiným klukem - kamarádem, s kterým nám jedna osoba prorokuje vztah. Je pravda, že oba milujeme ameriku, přesněji NY. Že bychom se tam nejraději podívali. Jenže s ním bych tam jela jako s kamarádem. Tohle bych si chtěla stoprocentně užít.
Jenže chci zažít tu nejasnou věc. Krásnou opětovanou lásku. Mohla jsem jí mít. Možná kdybych nebyla blbá a kašlala na "to bude drbů". Jsem asi blbá, že jsem to neudělala, i přesto, že okolí se schoduje na tom, že bychom se navzájem zabili. Třeba bych mohla být šťastná .. kdo ví?
Doufám, že budu následovat životní cestu svojí rodiny. Né přesně. Chci si užívat. Mít "menší vztahy" a pokaždé věřit, že ten už je ten napořád, ale potom ten napořád opravdu objevit. Kdekoliv, ale prsotě ho najít. A zažít tu pohádku. Dům, pes, kočka, auto, děti .. a po dvaceti letech manželství sedět na gauči u televize a mít si pořád o čem povídat..!
Jenže jsem to já. Nevím ani, jestli mě láká víc život ve velkoměstě a nebo na vesnici .. tohle bude ještě boj ..

Já se prostě vrátím :P

14. srpna 2012 v 14:04 | Deviant Girlie* |  Diary
Tumblr_m8hctwgq7q1rdujtfo1_500_large

Užívám léta jak jen to jde. Co vy?
Já prostě pořád s tou mojí partičkou.. sice chvilkama tu různě nebyli, ale už zase na chvíli všichni :))*
Ve středu nebo ve čtvrtek možná zase nějaká akcička..
Byli jsme na diskotéce, spali u G., budeme spát u K. pojedeme už asi po třetí do Prahy, každej den venku .. :))*
Prostě můj den? Vstanu kolem poledne, najim se a tak v jednu jdu za nima ven a přijdu v devět. Mámu vidim tak deset minut, du do vany, najim se, kouknu na film a du spát :D A takle furt :D

Dneska jsem tu jen protože matka má krátkou takže dělá jídlo ona. Tudíž bude "oběd" v pět :/ No a po pátý musim na poštu. Objednala jsem si mobil. Normálně mi přišla SMSka, že mi ho dneska doručej a ? Hovno. Dvakrát kolem nás projeli a nic. Tudíž po pátý na poštu a jestli tam bude, budu si stěžovat, že ani lístek do kasliku nedali ;) A pokud tam nebude, budu si stžěovat ještě víc páčto mi přišla SMSka, že dneska bude .. tudíž jejich boj ;) Ať si se stížností dělaj co chtěj ;)

No nic .. kouknu k mejm "oblíbenejm" jak se celý prázdniny měli .. :)

Neříkám, že se vracím už teď, ale až zašne škola .. tak snad.
Snad to budu stíhat s gymplem dohromady .. doufám ..

Hlavně chci schodit dalších, třeba i ještě jednou deset kilo. Příští léto jestli budou prachy pojedeme do Bibione, chci mít na to tělo .. a k tomu vás prostě potřebuju :)