Červen 2014

Bídníci

17. června 2014 v 20:30 | Deviant Girlie* |  Deviant Girlie tipes
Jak se daří?
Sama se divím že se sem OPĚT dostávám a OPĚT píšu, že by mě to opravdu "chytlo"? (rozhdoně smenou nepočítejte od pátku do neděle večer, to jsem s přítelem.. jediné dny a noci, které spolu trávíme ..).
Jak to jde ve škole? Taky se tak nemůžete dočkat posledních "učících" hodin a pak volno a už tam "moc" nechodit, protože hodiny sou uzavřený? (Kdo by tam lezl na sportovní den, žejo? :D) Já strášně.. ale, myslete na mě zítra první vyučovací hodinu.. píšu matiku.. když dostanu pětku...rupnu. Nerada bych.. když to takhle hrozí, uvědomuju si, že to tam mám docela ráda :(

A jinak.. viděli jste Bídníky? Ty nové z roku 2012? Já je naprosto MILUJI! Dokonale zahrané a zazpívané role, nádherný příběh. Zítra je vezmu do školy, tak snad nám je o ČJ pustí :)
Jinak tady máte pár ochutnávek a třeba vás i nalákám aby ste se na ně podívali, rozhodně doporučuji (i Annu Kareninu, ale Bídníci jsou lepší..).


♥♥♥

Poslední dvě dokonalý, ale všechny tyhle jsou krásný.. beru je jako top :P :)

Návrat ztracené blogerky po dvou letech!

16. června 2014 v 16:54 | Deviant Girlie* |  Diary

Don't look back darling!
Panečku.. já sem se vrátila :D Teda nevím.. už je mi 18- dva roky zde tedy nepřibyl žádný článek a najednou sem si vzpoměla. Začala jsem si pročítat staré články a vzpomínat, žekdyž sem měla tenhle blog, byla jsem v pohodě a šťastná.
Těžká rodinná situace můj stav změnila a ze mě se stala spíš roztřesená troska, která nevěří sama sobě ani nikomu okolo.

Člověk, o kterém jsem tady napsala tisíce slov semnou chodí na gympl, jsme, řekla bych poměrně dobří přátelé, ale jako "kluk" mě ani trochu nezajímá. Jsem šťastná s jiným, je mu 20 a mohli by jsme ho nazvat třeba Mr. Perfect. Protože to on opravduje. "Gantleman", hodný, rozumný ale i blíznivý, nádherný, s dokonalou postavou.. ne teď to tady o něm vypisovat nebudu, je prostě člověk, s kterým se cítím dobře .. je vlastně skoro jediný s kým se dobře cítím. (Pokud sem budu občas psát, napíšu určitě článek o našem seznámení :P).
S panem X. se nebavíme. Teda pozdravíme se, občas mu z nostalgie napíši, ale jeho láska ke mně byla asi opravdu velká. Nepřekouslu, že jsem našla Mr. Perfecta (:D)..
Parta kamarádů, o které jsem tady básnila? Stále se po asi půlroční pauze bavíme. Až tedy na dva kluky (z toho jednoho se pro mě stala velká láska, bylo to komplikované a nevyšlo to). Je to nečekané, že jsme stále "spolu" jako ta parta Bláznů, i když už trochu dospělejší, rozumnější a ne tolik vyhrocená.
A co se týče školy? Hmm hodně jsem se rozesmála, když jsem se tady dozvěděla, že mým nejoblíbenějším předmětem je matika.. právě propadám, bitches..:D Musím ve středu napsat test na čtyřku.. líp an trojku no. Jinak to ve škole docela jde, ale mám jí opravdu plné zuby! Naprosto, strašlivě, nepředstavitelně moc!!!

Tak to bylo takové (kurva) rychlé schrnutí dvou let :D :D
Jdu se kouknout ke "starým spřáteleným", pozměnit lay a co já vím.. třeba sem občas zavítám a napíšu vám nějaké hezké řeči a mém milém, či jiných věcech.

(Btw. v době tohohle blogu jsem zhubla asi 15kg, ráda bych to obnovila -_-)
(Btww. v době tohohle blogu byly moje literární schopnosti zhruba o miliardu procent lepší.. musím se sebou něco dělat.. už ani nefotím..)
(Btwww. jo a rock už taky poslouchám spíš z nostalgie .. občas MCR, BT, GD.. jo už jedu to "disco, disco, bum, bum" a miluju diskotéky, odkud také znám svého milého a skvělýho kamaráda, který je i jeho kamarád a ví o mně fakt hodně věcí stejně jako já o něm .. konečně se pohybju ve společnosti starších!)