Deviant Girlie has word

Lááást Christmas I gave you my heaaart..!

15. prosince 2014 v 17:26 | Deviant Girlie*
Zas Vás takhle jednou zdravím. Tentokrát při pondělku.
Jak se máte? Zase jsem se tady slušně dlouho neobjevila.
Blíží se nám Vánoce a tak jsem zvolila název článku odpovídající právě jim (mám puštěný Očko a zrovna hraje právě Last Christmas.. stejně je to jedna z nejhezčích, vánočních "moderních" písniček".)

Jak se pořád máte? :) Sakra.. já už se vlastně ptala :D
No musím říct, že já se mám fajn :) Ve škole je to docela super. Každý den utíká a mám fakt dost dobré známky. Vlastně mi 3 vychází jen z ajiny a němčiny (s tím, že z ajiny sem teď dostala 2 z velkého testu a kdybych se trochu víc snažila, na dvojku bych to určitě vytáhla. V němčině je to už kapku slabší.. jsem ráda za tu 3 :D Ale mám teď docela dobrý pocit z posledního testu, tak třeba si to trošku zlepším. Problém je ovšem chemie..4. Čistá a jsem fakt ráda.. snad nepropadnu ještě :D Ale štve mě to.. měla bych fakt hezký vysvědčení bez tý chemie :/ Ale tak na gympl, třeťák)
Ale zase jsem objevila nějaký TAG, aby ste se semnou opět mohli seznámit :D (Jakoby jsme tady dělali něco jiného, že? :D)

1. Co by, kdybys byla jeden den mužem?
Zkoušela bych všemožný kraviny s jejich "malým přítelem".. prostě by mě zajímalo jak to cítí chlap. Bez debat. STRAŠNĚ mě to zajímá! :D
Asi bych prostě vyrazila do baru nebo diskotéku a balila, balila a balila. (A čůrala "jako šampión" :D)
2. Co by, kdybys měla jen jedno přání?
Mít nekonečno přání? :) (A nebo být napořád milována (a milovat) svého přítele a být s ním)

3. Co by, kdybys potkala sebe ve 40ti letech?
Tak ono to zase až tak zadlouho neni .. (22 let, skoro jen 21 .. tak dlouho už tady skoro chodím! :D Sakra.. depresivní! :D)
No asi bych snad ani radši nechtěla.. bojím se. Raději se necháp překvapit.. :)
4. Co by, kdyby sis mohla vybrat, ve které době budeš žít?
Strašně se mi líbí různý doby :) Chtěla bych zkusit 30.,40.,50.,60.,70.,80. ... :)

5. Co by, kdyby sis mohla vybrat, jak budeš vypadat?
Tak přítel semnou je i když vypadám tak jak vypadám, takže tak :D Ale brala bych trochu jinou pusu a zuby.. ale ty bych přežila svoje. Ale hlavně bych chtěla dokonalý tělo.
6. Co by, kdyby sis mohla na týden vyměnit život s celebritou?
Já nevím.. být celebrita musí být na jednu stranu dost nudný. Ale asi bych chtěla vystoupit, navrhnout nějakej parfém/oblečení.. a tak :)

7. Co by, kdybys měla být zvířetem?
Asi radši nechtěla, když vidím jak se k nim lidé chovají :)

8. Co by, kdybys mohla jet kamkoliv, kam by se ti zachtělo?
New York, Itálie, Skotsko, Malajsie... ehm asi bude jednodušší napsat VŠUDE, VŠUDE, VŠUDE!
9. Co by, kdybys uměla číst myšlenky?
To bych snad radši také nechtěla.. musí to bejt bordel slyšet co si každý myslí :D

10. Co by, kdyby sis mohla vybrat jakékoliv povolání?
Novinářka, spisovatelka, učitelka... né princezna! :D

11. Co by, kdybys měla jeden rok prázdnin?
Chtěla bych procestovat celý svět křížem krážem.

12. Co by, kdyby sis mohla na dovolenou vzítí jen tři věci?
Těžko vybrat, ale asi.. noťas, internet a foťák.

13. Co by, kdyby ses mohla zbavit jedné své vlastnosti?
Ráda bych se zbavila mé šílené lenosti. Někdy ji totiž nejde pořádně "ukočírovat".

14. Co by, kdyby sis mohla koupit cokoliv na světě?
Koupila bych si, co nejvíce hokejových dresů, šál, triček a všeho možného od mých oblíbených týmů :D

20 faktů

21. srpna 2014 v 18:05 | Deviant Girlie*
Zdravím :)
Zachvíli se budu cpát domácí pizzou podle moji maminky, takže se těším.
Zítra mi přijede přítel, takže sem určitě celý víkend nezavítám (dobře, nebyla sem tu celý prázdniny, ospravedlňuje mě, že měl dva týdny přítel volno v práci a tak sem veškerý čas trávila s ním).
Založila sem blogu Ask, tak se ptejte prosím, ráda bych tam nějaké otázky tak bych vám byla opravdu vděčná :)
http://ask.fm/DeviantGirle

A teď ke článku, rozhodla jsem se udělat 20 faktů o mojí osobě :)


1) Mám přítele
2) Miluju sex (kdo ne? ;D)
3) Je mi osmnáct let
4) Nedávno mi upřel pejsek, kterého jsem měla hodně dlouho. Bolelo to opravdu hodně. Asi o dva týdny, se objevil v nedaleké vesnici tulák a schodou okolností se dostal k nám. Mám tedy menšího pejska, který je super parťák.
5) Miluju pizzu a saláty
6) Na grilování zbožňuju hlavně ty různé omáčky :D
7)Miluju hudbu
8) Od zítřka se začnu učit péct. Začnu čokoládovým cheescakem :)
9) Miluju seriál Scrubs (doktůrci)
10) Jsem na gymnáziu
11) Potom bych ráda na žurnalistiku
12) Miluju čtení knih
13) Z "klasických" autorů mám nejradši ruské (Tolstoj -> Anna Karenina) a nebo francouzské (Victor Hugo - Bídníci)
14) Zbožňuju nejnověší zpracování Bídníků!
15) Kromě Doktůrků koukám na Kdo přežije, Ano šéfe, Hotel Paradise a podobný kraviny :D
16) Miluju módu
17) Nejčastěji mě potkáte ve Vanskách nebo Converskách, slim džínách a nějakém tričku/tílku
18) Strašně mě baví Diablo III (ve dvou :P)
19) Mám hnědé vlasy a nosím brýle
20) Miluju jak vaří moje a přítelova maminka :D

Co vlastně chci ..?

18. srpna 2012 v 0:08 | Deviant Girlie*
Jen jedna nepatrná vsuvka. Poslední dobou jsem strašným způsobem zamilovaná do předělávek songů od Glee .. takže tu poslouchám furt tyhle jejich peckovky a žiju si .. :) :D

Ani nevím, proč mě napadá zrovna tohle otřepané téma .. láska. No .. tedy, možná ten důvod najdu. Je to důvod, že to možná vychází z mého nitra.. no co. Opět si můžete přečíst malé zamyšlení ;)

Možná je naivita číst o velké lásce. Jenže já o ní snít nepřestanu. Miluji ty představy před spaním. Většinou v nich hraje hravní roli "muž" mému srdci momentálně nejbližší. Kdo by nechtěl najít pravou lásku, se kterou by jste podnikali všechno? Tohle je jedna z mála věcí, kterou mě inspirují moji rodiče a vůbec moji příbuzní. Občas si dělám sranud, že v naší rodině je nejmenší počet rozvodů. Vlastně asi pouze jeden nebo dva za celá "pokolení". Třeba mi tedy bude přidělen také tenhle krásný osud. To, že děda s babičkou spolu oslaví za nedlouho zlatou spolu, moji rodiče jsou spolu šestnáct let, tetě a strejdovi je asi 43 let a jsou spolu od vých šestnácti. Není to nádherné? Dle mého názoru ano.
Jednou bych přece chtěla zažít také tohle samé. Jenže, nejsem ten typ člověka, co by se chtěl tak mc vázat. Nejradši bych žila dva životy. Jeden s velkou láskou s kterou si budu mít stejně, jako moji rodinní příslušníci i po tolika letech každým dnem co říct. A ten druhý? Párty, úlety, cestování .. jenže to dohromady nejde.
Nedokážu se rozhodnout a to je pro mě vždycky nejhorší. Představa jednoho mladého pána semnou po boku.. cestujeme, vybavujeme si dům a tak je krásná. Jenže se obávám, že s ním ty stejné sny nemáme. Mám je s jiným klukem - kamarádem, s kterým nám jedna osoba prorokuje vztah. Je pravda, že oba milujeme ameriku, přesněji NY. Že bychom se tam nejraději podívali. Jenže s ním bych tam jela jako s kamarádem. Tohle bych si chtěla stoprocentně užít.
Jenže chci zažít tu nejasnou věc. Krásnou opětovanou lásku. Mohla jsem jí mít. Možná kdybych nebyla blbá a kašlala na "to bude drbů". Jsem asi blbá, že jsem to neudělala, i přesto, že okolí se schoduje na tom, že bychom se navzájem zabili. Třeba bych mohla být šťastná .. kdo ví?
Doufám, že budu následovat životní cestu svojí rodiny. Né přesně. Chci si užívat. Mít "menší vztahy" a pokaždé věřit, že ten už je ten napořád, ale potom ten napořád opravdu objevit. Kdekoliv, ale prsotě ho najít. A zažít tu pohádku. Dům, pes, kočka, auto, děti .. a po dvaceti letech manželství sedět na gauči u televize a mít si pořád o čem povídat..!
Jenže jsem to já. Nevím ani, jestli mě láká víc život ve velkoměstě a nebo na vesnici .. tohle bude ještě boj ..

Každodenní šálek myšlenek.

31. května 2012 v 18:54 | Deviant Girlie*
Každodenní šálek čaje? Tak tím raním, jsem nucená začínat už asi deset let ráno. Alespoň několika loky. Čaj miluji, ale ne po ránu a hlavně ne ten "ranní". To bývá ten hnusný "pytlíkáč" .. bléé!

No ale rozhodně tady nechci mluvit o čaji. Jsem přece "velký spisovatel", který miluje různá obrazná přirovnání. A přesně pod touhle větou mě napadlo přirovnání - prostě můj den. Ne. Nehodlám ho tady popisovat do detailů, ale .. prostě čtěte :)

Co je mým každodenním šálkem čaje? Řekněme, že momentálně potkávat jeho. Resp. ty jeho oči. Jeho úsměv a jeho postavu! Pokaždé, když ho potkám, začnou se mi v hlavě honit různé myšlenky. Ať už ty zveřejnitelné, tak také takové, které by rozhodně lidi pod patnáct neměli číst ;) chápete, ne?
Kéž by nebyl tak nádhrený.. díky tomuhle jeho vzhledu, jsou mým každodenním šálkem čaje také myšlenky na to, že ho milje ona. Že on jí sice asi ne, ale že ona je kamarádka a ona si o něm řekla dřív. Že jí to nemůžu udělat.
Jenže potom se naše oči setkají a všechny tyhle myšlenky jsou pryč.
Každodenně se s těmihle myšlenkami probouzím a pak s nimi usínám. S myšlenkami, že až jednou půjdeš s námi, že by se něco mohlo stát, jenže to tam bude i ona ..
Každodenně si promítám tvůj pohled. A to, že ses třeba díval. Netuším, nevím a bojím se.
Nejvíc asi toho, že se do Tebe zamiluji ..
.. pokud už se tak nestalo.

Ano.. ten článek jsem pojala jako moje každodenní myšlenky. Nesmím zapomenout také na to, že mě miluje můj skvelý kamarád a na to, jaké mám štěstí, že je všechny mám. Na to, jak to dělám, že když s emi někdo začne líbit, začnu zvládat být mu tolik na blízku (nikdy jsme se nebavili, nikdy nic .. a teď najednou prostě vím co dělat a kam chodit, abych ho potkala. Kam se dívat, kdy se dívat..)

Tohle bylo moje pojetí tohoto tématu ..
A teď se ubírám přemýšlet opět nad tím, co je zmíněno výše ...

Mám takové štěstí!

13. května 2012 v 1:10 | Deviant Girlie*
Nikdy jsem neměla tušení, že najdu někoho jako jsou oni ..
Tahle moje partička, skládájí se z ohromě zajímavých členů -> je nás +- 11 (podle toho, koho přesně do téhle "partičky" počítáte..) a má snad ještě zajímavější historii.

Naprosto .. náhodné setkání několika z nás, které způdobilo tohle všechno. 4 holky a 7 kluků. Jsme spolu v různém počtě různě často, ale skoro pořád. Setkali jsme se naprostě náhodně, díky neskutečnému štěstí několik dnů po Vánocích. Druhý den už jsme spolu chlastali .. s jedním z nich jsem se vykousla (podvedl semnou svoji tehdejší holku), ale to absolutně nebrání tomu, abych ho měla strašně ráda a byli jsme skvělí kamarádi.. chodí teď z jednou holčinou z nás čtyřech .. :)
Druhá holčina, chodí s jiným z těh kluků. Pokud se rozejdou, víme jak to asi dopadne, ale teď? Teď nám to naprosto vyhovuje ..

Netušila jsem, nevěděla a možná ani nechtěla (?) najít někoho jako jsou oni .. ani za mák. Tyhle partičky .. vždycky dělali všechno co jsem jako malá nikdy dělat nechtěla .. a vida, jak je to krásné?
Je tak nádherné, mít někoho s kým se koukáme na hokej a při boji Česko-Itálie fandíme jako o život. Je dokonalé, mít někoho na slavení Čarodek, svátků a narozenin. Je úžasné, mít někoho na zlikvidování veškerý výzdoby pokojíku :). Je nejúžasnější, mít někoho kdo vás vyslechne a kdo vám pomůže..! Je skvělé, mít někoho kdo myslí jako vy, krát deset :)

Nejsme taková ta typická parta. Ano, děláme ty "průsery" co dělá většina nich. Jsme hluční, alkohol, cigarety .. ale jednou .. šli jsme se podívat na hřbitov. Absolutní stichnutí, úcta a po odchodu asi půlhodinový řešení toho, jak nechápeme, jak někdo může ničit hřbitovy (a po té téma porod .. ehm :'D).
Mohla bych vyprávět tolik vzpomínek, za které mohu děkovat právě jim! Ať začnu právě seznámením, hokejem, Čarodkama .. čímkoliv, všechno je skvělé. Adrenalin a o život, je to s nima! Ale miluju je!

Dřív sem je nenašla možná z toho důvodu, že jsem nedávala šanci těm .. mladším. A co, že jsou to osmáci a dva sedmáci? Zrovna Ti sedmáci, jsou mnohem skaženější a "dál" než většina našich vrstevníků!
Jeden právě z nich, mi nedávno řekl, že jsem jeho nejlepší kamarádka (přítel jedný z těch holek). Překvapilo mě to, potěšilo, rozklepalo ..
Je, že mám za chviličku, s koncem devítky opustit? NIKDY! Budu s nimi pořád! Soukromá rozlučka s nimi bude nezapomenutelná!

Sedím tady v mikině právě toho, co mi řekl, že jsem jeho nejlepší kamarádka (vzal si dneska mji košili, tak mám jeho mikinu :D), pouštím tady písničky a koukám na fotky (nejen) ze dneška .. kurva! Já mám takový štěstí!!!

PROSTĚ ONI! :*

Dvě písmena pod kterými se skrývá tolik ..

27. března 2012 v 17:29 | Deviant Girlie*
Já. Taková jedna malá, zákeřná, protivná, nesympatická a tlustá mrcha!
Ano. Myslím, že přesně takhle mě vidí hodně lidí (nebo vidělo .. už je to možná trošku lepčí ;)).
Jsem velice komplikovaná osobnost. Nedá se o mně říct, že bych si nějak libovala v sadismu nebo nějaké jiné úchylce (ovšem, pokud vidím, či slyším něco o týrání zvířat - dotyčným tríznitelům bych udělala PŘINEJMENŠÍM to samé, co udělali oni té nebohé, němé tváři!).
Jsem osoba nesmírně obdivující všechny spisovatele, momentálně nejvíce Thomase Harrise - tvůrce geniálního vraha Hannibala Lectera, všechny hudebníky, kteří zvládají napsat alespoň trošku slušnou hudbu, momentálně například Adele a svoje rodiče - jediné lidi na světě, kteřé by se pro mě přetrhli, abych byla šťastná.
Nikdy jsem o sobě netvrdila, že jsem normální. Mezi moje nejoblíbenější předměty ve škole patří matika a sloh. Miluji psaní povídek, článků a všechno kolem toho. Jednou bych se ráda věnovala žurnalistice (plus k tomu nějak zapojme fotografování a budu ve svém živlu).
Neřekla bych o sobě, že jsem "typický pubertální výrostek" biť můj věk dovrší teprve za pár dní šestnáct let života. Můžu o sobě tvrdit ty věci, které tvrdí všichni náctiletí. Nadevše miluji svoje přátele - ovšem já je miluji opravdu, ne jenom proto, abych z toho něco měla. Jsem ochotná se pro ně nakouskovat na tenoučký plátečky, abych stihla být nablízku všem z nich. Nedokáži žít bez hudby, ale nejsem ten "typ" co si jede disco,disco - bum, bum. Neodsuzuji nikoho (kromě "Majli" a "Bobra" :P). Znáte někdo Adreho Rieu? Houslista a dirigent - úžasnej .. schválně si něco pusťte a posuďte ;).
Miluju módu, obdivuju redaktory z časopisů typu Elle atd. - jednou, třeba ... :)

Nechci to zbytečně natahovat. Prostě jsem osůbka s andělem i ďáblem v těle. Ve svejch citech se sama nedokážu vyznat. Jsem nelogická, škodolibá a všechny tyhle vlastnosti, ale také milující. Když miluji - dělám pro dotyčnou osobu všechno!

Za svých skoro šestnáct let života na tomto pomateném světě jsem zjistila následující. Neobejdu se bez kamarádů,lásky,hudby,zvířat,vany,módy a módních časopisů,Partičky,hokeje,rocku ve všech formách,knih,propisky a papíru, fotoaparátu ..

Cause our love ... would be forever!

11. března 2012 v 18:42 | Deviant Girlie*
Tumblr_lnq9myahba1qm4407o1_500_large

To jak se otočíš a usměješ. To jak září tvé oči, když se směješ.. Neznám nic krásnějšího.
Když mi děláš "naschváli" a stoupáš si na špičky, abych neměla šanci vidět přez Tebe i když vyskočím.
Jak ses mě zastával. Jak si mi dal za pravdu ..
Každá drobnost spojená s tvojí osobou je pro mě poklad. Je pro mě něco strašně drahoceného.
Strašně se bojím každéo dne bez Tebe a ten týden .. už teď cítím jak šíleně se mi bude stýskat.
Nikdy bych neřekla, že někdy budu takhle dlouho a moc řešit kluka, jako jsi Ty!
Ale ten třičtvrtě rok, mi nepřijde jako ztracený, ba naopak. Přijde mi, jako doba úžasných zkušeností.
Ty začátky .. těšení, že spolu třeba prohodíme jedno slovo o společný hodině, že se na mě třeba podíváš.
Čas na cyklisťáku .. ty změny, ten společný čas ... posedlost.
A teď? Pátky a soboty - spolu. Všední dny, pohledy, slova ..
Přesto všechno nevím .. nevím jak mocné jsou city k Tobě.
Nebo vím a nevím, proč mi něco stále tluče do hlavy -> kamarád, nic víc ...

Tumblr_ljkrrzdnmq1qakoo6o1_500_large

Pořady/seriály

21. února 2012 v 13:28 | Deviant Girlie*
Takže zase jeden článek o mejch topkách ;) Tentokrát pořady/seriály, bez kterejch bych nedejchala! ;D

Partička. Kurňa mám k tomu něco řikat? Existuje něco dokonalejšího? Ne! Nikdy mě žádnej pořad nedonutil k slzám smíchu ... (trochu jednou nějakej starej .. :D Ale to se nepočítá. To neni pravidelný) Většinou se jen usmívám, ale u partičky? To nejde! S kámoškou uvažujeme, že až se bude zase natáčet, že si seženeme lístky .. :))
Od pondělka pojedou nový díly! YEP! Nehorázná natěšenost!! Fakt je, že jsem často četla, že slovenská partička je lepší. Pustila jsem si jednu hru a ... naprostá trapárna! Naše Partička je tisíckrát lepší! Obdivuju je, co dokážou kvůli srandě dělat :D Například když dělal Ondra špunt :'D Jak se vystřelovat .. :'DD Nemohla jsem :DD Nebo když ondra dělal Araba, jak mu vyleteěl ten nůž a v nesestříhanym je potom na konci jak řiká "Když já sem celou dobu myslel na to, že jsem předchvílí málem probod člověka, to se na tu bombu člověk dívá hned jinak" :D Chcípala jsem moc. Když jsme u Ondry, ten to fakt roseká pokaždý .. (kdo by mu řekl, že mu je 40? Tipovala bych maximálně 30 .. maximálně! A taky bych ho (po tý nudný roli v Ordinaci v růžový zahradě) netipovala, že má takovejhle smysl pro humor a že ho takhle skvěle umí "prodat" :D) Nejradši mám právě Ondru a asi Igora, ten když to rozbalí tak to taky nejde!! :D Ale všichni jsou úžasní ..
Nikdy mě pořady tohohle typu nějak extra nebraly, ae Partička to změnila a vidim to na závyslost do konce života! ;)

"Co by se stalo kdyby .."

14. února 2012 v 18:47 | Deviant Girlie*
Jak je možný, že jsem si tu píšničku přes všechny doporučení pustila až teď? Láska na první poslech .. doporučuji k tomuto článku, předpokládám, že se bude ubírát mírně pesimistickým směrem ..
"Co by se stalo kdyby ..." další z inspirujících témat týdne.
Každý z nás si tuhle větu pokládá. Každý jinak často než jiný, ale pokládá. Třeba ne přímo takto, ale jinými slovy Ovšem význam je stejný. Jenže nás to naprosto ničí. Nikdy se nedozvíme coby, kdyby. A to je na této větě nejhorší a nejskličující.
Nepomáhá nám, akorát nás děsí a ničí. A je spojená se vzpomínkami. Se vzpomínkami, které většinou nejsou úplně pozitivní a spíše nás také sráží na kolena.
Ty myšlenky na to, že kdybychom se my, nebo někdo jiný zachovali jiným způsobem, mohlo dopadnout všechno lépe, jsou zkličující. Ale nic s nimi nenaděláme. Je to pouhá minulost. Minulost, která nás velice užírá a ničí, ale když si budeme dále pokládat tyto otázky, akorát si budeme svou bolest zvětšovat a prohlubovat. Jenže jak se tomu ubránit?

Co by se stalo, kdyby se do mě nikdy nezamiloval můj nejlepší kamarád?
Co by se stalo, kdybych svoje city přiznala tomu koho miluji?
Co by se stalo, kdybych nebyla tak hodná, ale byla větší mrcha?
Co by se stalo, kdybych se odhodlala napsat X. tu poslední slohovku? Jako čáru za naším přátelstvím?


Poraďte ...

4. února 2012 v 16:48 | Deviant Girlie*

Dámy, poraďte ... které? :)
Budu se přez neděli rozhodovat, tak chci slyšet váš názor ;)
První mě strašně zaujalo to s hláškou z Top Gearu - Testováno na zvéřatech, nesedělo jim. Ale po dalšim prozkoumání mě strašně dostalo I <3 ... :D
Jinak doporučuju mrknou na ten shop. Maj tam krásný trička např pro páry :)

Zoufalství

30. ledna 2012 v 16:40 | Deviant Girlie*
316555_213021092095170_135257039871576_620533_1909609147_n_large
Sedím na podlaze, schoulená v klubíčku .. slzy mi stékají z tváře na zbytek těla. Je mi zima, špatně se mi dýchá.
Oči mě pálí, jsou úplně rudé od pláče ... ano, jsem zoufalá!

Zoufalství .. vy ten pocit neznáte? Od někoho utíkáte tmavým lesem, svezete se na zem po kmenti stromu ..
Ten pocit, který někomu může přijít jako histerie. Neovládáte vzlyky ani hlas.
Je naprosto jedno, kdo vám ublížil. Jde o tom, že vám dovolil (a způsobil) dostat se do tohoto stavu.
Nezaslouží si to. Jenže to nidky nepochopíte. Ať vám takto ublížila jakkoliv milovaná osoba (kamarád,přítel) stejně budete na dně. A ne jenom chvíli. Přejde ta nejhorší a nejsilnější část zoufalství a dostaví se jiný stav. Není to už zoufalství, už se vám rýsují představy dalšího bytí, ovšem stále jste na dně. Psychicky, ale tohle psychické dno sráží i váš fyzický stav.
Ničí vás, jako nic jiného. A přitom jsou to pochody vašeho mozku. Jenže jsou způsobeny jinou osobou, a nebo sklamáním sebe samu? Ano, další možnost. Možná ještě horší. Nemůžete se sebou sami vydržet. Chcete utéct daleko od svého těla, od své duše .. ale není kám. Myšlenky vás doženou všude. Nic nezabírá. Kruh se zmenšuje.
Celá podlaha (polštář, nebo cokoliv jiného) jsou mokré od slz. Celým tělem prostupuje čím dál silnější bolest. Myšlenky se upírají stále na to samé téma, přestože se jim v tom snažíte zabránit. Nejde to!
Pokud jste si tento stav způsobili sami, nenávistí k sobě, nezabere nic jiného než čas. Pokud takto trpíte kvůli jiné osobě, ona sama vás ze dna může nejsnáze zvednout, ale to dokáže i někdo jiný .. i když ...

Inspirations 0.07

25. ledna 2012 v 13:56 | Deviant Girlie*
Dlouho tady žádný "inspo" nebylo. A teď chci něco přidat a nějak nevim co, nemám náladu něco moc sepisovat tak dám inspo a trochu ho okomentuju ;)
PS: Kdybych udělala nějakou povídku na pokračování, četli by jste? Pro začátek by to byla nějaká romantika .. (možná křážená se sci-fi ..)
Tumblr_lycs6xnuo91rn43z9o1_500_large
Ááách! Nejdokonalejší pár. No a co, že jenom v televizi! Jsem zvědavá jak to s nima bude, vím, že si Blair má vzít prince nebo koho .. ale doufám, že tam naposlední chvíli Chuck vrazí a vemou se spolu, nebo tak nějak ..!

Největší zážitek

20. ledna 2012 v 15:36 | Deviant Girlie*
Tumblr_lxwghqqxgi1r6hq2vo1_500_large
Zdravím :) Už tady dost dlouho nebyl žádný článek o mě, v jiném pojetí než deníček. A tak jsem si vymyslela pár témat. Nejvíc se mi líbí hlavně dvě .. první je "'Muži' mého života a v mém okolí" a to druhé (které právě čtete ;D) je "Největší zážitek". Nebude jen jeden. Vypíšu ty nejpodstatnější. Někomu budou připadat malicherné atd. Ale pro mě znamenaly opravdu hodně. Stýle vzpomínám a nepřestanu ...

Tumblr_lgy4riiqsu1qhndlko1_500_large
Koncert Green Day - 29.6. 2010
ANO! Byli tady po tak dlouhé době a já byla tam. A docela blízko u stage! Byl to dokonalej zážitek. Nejúžasnější bylo, když jsem se dozvěděla, že předkapela budou Billy Talent! Ti kteří mě odkojili na Rocku ;D Ti dokonalí! Tyhle dvě kapely najednou? No nemálo jsem umírala!
Musím uznat, že setlist byl opravdu peckovej. A taky musím uznat, že už někde v polovině jsem myslela, že chcípnu .. furt jsem si říkala, že počkám na "King For A Day" a půjdu si sednou někam na kraj .. ale nakonec jsem to zvládla dokonce a jsem za to nesmírně šťastná. Ten den byl dokonalej! Druhej den bylo vysvědčení a já byla strašně mrtvá, jelikož domu jsem dojela někdy kolem jedný a totálně stahaná. Druhej den semnou nic nebylo a já byla ráda, že jsem si ležela na gauči .. ale za všechno to stálo. Doteď mám schovanej lístek,lahev od Coca Coly - která se stala vysvobozením po tak dlouhé době v naprostém vedru bez pití a konfety :) Bohuežl sem neulovila ani trsátko ani paličky, nic .. :/
Billy+talent+bt68_large
21.11. 2009 - Koncert Billy Talent
To byla věc! Možná ještě lepší než GD+BT :D Nebyla jsem tolik utahaná ... a stála jsem v druhý/první řadě pod Ianem (kytarista). Bylo to dokonalý!! Ty Beňulkovi (zpěvák) oči takhle zblízka .. vůbec celej Beňulka takhle zblízka .. jenom mě štve, že jsem skoro celej koncert neviděla Jona (baskytara) kterej byl na uplně druhý straně stage a bylo na něj vidět jenom chvilkama .. Pecka byla, že v ten den slavil Aaron (bubeník) narozky. Takže hezky všichni zpívali Happy B-Day Aaron! :D* Bylo to fakt neskutečně úžasný a Ben pro mě prostě stejně pořád zůstává jako stělesnění nejkrásnějšího chlapa na světě ..( no dobře, je mezi topkou a on občas vede .. když vidim ty jeho fotky :D). (Mimochodem pro nechápající, Ben je ten ta tý fotce .. :D)
Tumblr_lvf5kjsuj41qaobbko1_500_large
Cyklisťák
Byl loni asi v polovině června a byl to asi nejúžasnější výlet s lidma od nás. Nejela jenom naše třída (což nás ze začátku nehorázně štvalo!), ale i Céčko a pár lidí z Béčka. A nakonec, ještě že tak!! Bez nich by to bylo hrozný. Byla jsem na pokoji s nej kámoškou,druhou nej kámoškou a kámoškou :D Pohodička. Ale nejvíc času jsem tam trávila ve společnosti nejlepší kámošky,X. a Y. (anebo Pana Dokonalýho). Tehdy jsem byla poprvý nejistá jestli k němu náhodou necejtim i něco jinýho než jen kamarádství .. a vidíte jak to dopadá. Byl jeden z mála kluků v naší skupině na kolech. Z těch jeho hlášek jsem umírala!! Byla to naprostá pecka .. furt vzpomínám a chci to vrátit .. voda nebude tak dobrá. Oni tam nebudou .. vůbec se mi tam nechce ...! :(
226126_124509514311620_100002577159904_149791_4045550_n_large
Dovolená - Bibione
Miluju Itálii a "městečko" Bibione nejvíc. Upřímě ani nevím kolikrát jsem tam byla. Šestkrát? Sedmkrát? Dokonale se tam vyznám .. miluju už i tu cestu tam a Rakousko .. a pak přijde cesta kolem moře, vysadí se lidi v městečkách, které jsou bližší a pak BIBIONE! Ta pláž, ty obchody, ta pizza, ty plavčíci! Čím jsem starší je to lepší. Jak na vás ty kluci koukaj .. miluju to! :D Jeden celkem slušně vypadající měl slunečník kousek odnašeho .. nenápadně na mě čuměl :D* A nebo jsem šla jen ve vršku od plavek a kraťasech po městě, na lavičce seděli tři nebo čtyři číšníci (ale nebyli moc hezký ..) a jak jsem kolem nich prošla tak se uplně stejně všichni otočili .. :D A nebo když jsem vylezla na balón tak zase jiný číšníci co tam byli na dvoře na mě pískali,řikali něco italsky a pak začali i zpívat .. "Buonasera senorina .." strašně bych se chtěla učit Italštinu ..!! :)
You-are-beautiful-sand_180488396_large
Pár slov stačí ...
Ano .. možná se vám to bude zdát malicherné a já nevím co ještě, ale mě k velkému zážitku stačí i toto. Jednou jsme byli s X. a Y. venku a nějak jsme se dostali k tématu holky. Projeli jsme všechny. Jestli by s nima spali a nebo i chodili. U mě řekli oba ano .. Potom jsem se jich zeptala na nejhezčí holku na škole. X. (kterej mě v tý době balil) řekl mě .. řekla jsem něco jako "No jasnéé" a zeptala se Y. (neb pana Dokonalého) a on řekl něco ve smyslu "Ale X. už jí řekl". Byla jsem totálně hotová .. řekla něco jako "Tak dík no, ale nevěřim" a pak sme se tam o tom ještě bavili atd. .. oni už mi párkrát řekli že jsem hezká,akorát,fajn atd. ale já jim nevěřim ;D Ale udělá to strašnou radost .. hlavně když to řekne kluk, kterýho máte možná rači než jen jako kamaráda .. ;)

Hockey love .. ♥

4. ledna 2012 v 18:39 | Deviant Girlie*

X_727441ea_large
He knelt to the ground, and pulled out a ring and said:
"Marry me Juliet, You'll never have to be alone. I love you, and that's all I really know"

Tohle je více než dokonalé ♥

Životem kalený, na věky spojený šrouby a matice ...

18. prosince 2011 v 18:40 | Deviant Girlie*
Taková menší úvaha nebo něco na ten způsob ..
Mám tě strašně ráda..! Nemůžu si pomoct. Nemůžu se rozhodnout jeslti tě miluju nebo jestli tě mám jenom strašně moc ráda. Ale vím, že se s Tebou cítím strašně dobře.
Když jsem s Tebou na nic si nehraju. Vždycky když jdeme ven, jsem strašně nervózní. Dokud je tam i X. tak jsem .. někdo trošku jiný. Ale když se X. sebere a odejde a my tam zůstaneme chvíli sami .. jsem trochu jiná. Cítím to. A o hodně jiná než ve škole. Tam musím každému něco dokazovat, ale když pak jdeme sami po tmě domů a poletují kolem nás sněhové vločky, cítím se tak krásně ...
Když obejdeš sedícího X. a mě a sedneš si vedle mě z druhé strany, jsem ten nejšťastnější člověk. Když se usměješ, když se naše kolena letmě dotknou ..
Tvůj smích je něco dokonalého. Něco co rozehřeje i moje zmrzlé srdce ..
Ať řekneš jakýkoliv vtip, vtipnou poznámku .. rozesměješ mě. Ani se nemusím nijak snažit. Nemusím se vědomě začít smát. Prostě se rozesměju naprosto nečekaně a klidně i nechtěně! A když rozesměju já Tebe? To je asi ten nejúžasnější pocit jaký jsem kdy zažila. Zvedne mi to tak ohromě náladu ..
Když se spolu tak trošku spikneme s našema zlomyslnejma poznámkama proti X. cítím že máme další a zrovna naprosto aktuální společnou věc. A to je dar ..
Nesnáším když tě nevidím a pokaždé mi naprosto zvedne náladu když tě najednou spatřím. Klidně poze z okna mojí třídy, jak odcházíš domů, jsem spokojená a celou následující hodinu žiju z toho pohledu ... a za to ti strašně moc děkuji!
To že jsi vyšší než já je skvělé (ach jak já nesnáším malý kluky!), to že čteš je tak nečekané! A čteš podobný styl jako já .. dokážeme hodiny rozebírat Eragona a tak podobně .. a ty to víš .. sám si to řekl ..
Řekl jsi že jsem hezká,chytrá a navíc i čtu .. že to je vražedná kombinace .. a já nedokázala říct víc než děkuju .. Protože si nejsem jistá .. ale tak strašně ráda bych propletla svoje prsty tvými tmavě hnědými vlasy,objala tě a byla s Tebou .. prozačátek třeba jako strašně dobrá kamarádka ..
a proč mám tedy ohromný pocit že to X. strašně kazí .. po včerejšku sme o něj možná definitivně přišla .. doufám že to neznamená že přijdu i o Tebe .. možná .. ale kdyby si třeba chtěl .. anšli by jsme jiného X. který by to nekazil ale stejně by s námi chodil ven .. pak by jsme to třeba zvládli i sami .. ty cesty domů přece zvládáme ...

Inspirations 0.06 (New York)

14. prosince 2011 v 15:56 | Deviant Girlie*
Dneska "inspirace" na téma New York. Město měst. Město, kde bych jednou chtěla být ...

Tumblr_lvjpkpuk7x1qldh1uo1_500_large

Proč? Protože ... !

8. prosince 2011 v 17:51 | Deviant Girlie*
Tumblr_lievr4rxz21qgujfno1_400_large
Dneska o fyzice nuda .. vznikl nápad. Napsala jsem si ho do sešitu, ale tady je trochu upravený ;)

Proč?
Protože bez Tebe nejsem nikdo ...
Protože ten člověk, který jsem když jsem s Tebou se mi děsně líbí ...
Protože mi strašně moc chybíš ...
Protože miluju tvůj smích, obvzlášť ten když nemůžeš pořádně dýchat ...
Protože miluju když mě rozesměješ ...
Protože miluju tvoje trička ...
Protože jsi ten nejvtipnější ...
Protože jsi mi tak trochu "podobný" ...
Protože tvůj hlas je úžasný ...
Protože máme rádi podobně knížky ...
Protože chodíš do fitka ...
Protože jseš naprosto úžasnej ...
Protože tě prostě MILUJU!

Tím miluju si nejsem tak úplně jistá no, ale na konec se mi to líbilo .. ale je to prostě o něm :)*


Inspirations 0.05

30. listopadu 2011 v 14:15 | Deviant Girlie*
Animal-barefeet-beauty-deviantart-fairytale-favim.com-200487_large
Jenom krátké info. Za hodinku jedu na koníčky :)* (pochlubila jsem se že jezdím asi 8 a půl roku? ;)) Takže trocha pohybu :)
A v pátek děláme ve škole Mikuláše,jsem čert .. zase pohyb :D
A v sobotu nákupy s kamarádkou -> Praha. Zase pohyb ;D McD' k obědu + Starbucks :* jednou začas mě to nezabije! :D
Fakt se nehorázně na to všechno těšim :))

Inspirations 0.04

24. listopadu 2011 v 17:47 | Deviant Girlie*
Ne úplně typická inspirace. Ale i ta :) A prostě "oblíbený a hezký" obrázky :)
Tumblr_luhfm8kw8n1qhf7cto1_500_large

Inspirations 0.03

1. listopadu 2011 v 17:16 | Deviant Girlie*
Ahoj :))
Tak vám sem dám zase nějakou - inspiraci. :) Miluju tyhle "inspiration" :D
No a jinak ... půjdeme zase ven, i s ním :)) Dneska sme to dohadovala s kámošem a říkal že on se ptal kdy zase půjdem :D Jabadaba důů :D

6302170965_2d322b0c3e_z_large
Vodnicéé <3

Řetězák

29. října 2011 v 17:58 | Deviant Girlie*
Takže jsem navštívila blog xmass-2010.blog.cz a uviděla jsem tam tenhle pěknej řetězák. Tak jsem si řekla, že ho udělám :)

Co tě dokáže rozbrečet?
1. Který film? > Titanic
2. Která písnička? > Avril Lavigne - Wish you Were Here
3. Pohádat se s kým? > S tím koho miluju :'(
4. Které místo? > Jaroslavl :/
Co tě dokáže rozesmát?
1. Který film? > Rrr
2. Která písnička? Danza Kuduro -> jsou s ní spojené vzpomínky :'(
3. Které místo? > každé kde jsou kamarádi
4. Jaká osoba? > všichni kamarádi
Jaký čtyři věci děláš doma, když se nudíš?
1. Počítač
2. Televize
3. Jdu ven :D
4. Dál se nudim :D
Do jakejch čtyřech obchodů chodíš nejraději?
1. Bershka
2. Pull & Bear
3. New Yorker
4. Gate
Jaký čtyři cizí země bys nejraději navštívil/a?
1. U.S.A.
2. Kanada
3. Francie
4. Japonsko
Jaký čtyři předměty ve škole ze srdce nenávidíš?
1. Fyzika
2. Chemie
3. Svět Práce
4. Hudebka

Inspirations 0.02

20. října 2011 v 18:53 | Deviant Girlie*
Zase malá várka směsice inspirací :)

Ty jsou naprosto dokonalý!!

Inspirations 0.01

20. září 2011 v 16:41 | Deviant Girlie*
Takže jsem se rozhodla přidat konečně článek (doufám že to nebude jako včera,že se mi odhlásí blog!)
Rozhodla jsem se že sem dám nějaký "thinspo". Byla jsem teď na ana blogách no. Ale já nechci být ana. Chci mít PEVNOU postavu! Takže jak asi?
Asi takhle:

Polyvore

31. srpna 2011 v 18:34 | Deviant Girlie*
Hojte!
Jak se těšíte do školy? Já vůbc ... ňo ... ještě tam musim jít zejtra už na čtvrt na osm jelikož budu nějak pomáhat s prvňákama :-O Paráda ... tak doufám že mi neseberou mojí lavici,kámoška se sluní takže to bude na mě ... no asi někomu napíšu a´t mi jí blokne,nebo tam skočim a napíšu na ní rezervéčko ... :D
Jo helejte se...znáte Polyvore? Páčto jestli jo ... vočekujte pls muj profíl -> http://bet-hy.polyvore.com/
No nic ... zase du ...

Zázrak a pád

24. července 2011 v 18:32 | Deviant Girlie*
Zdravím.
Dlouho jsem se neozvala. Mám toho tolik co říct ... nebo takle ... hlavně jedno téma - HUBNUTÍ.
První dva týdny prázdnin jsem byla na dovolené. První týden Itálie. Žádný omezování,úžasný kluci který na mě čuměli (!!),Pizza,každý den klidně TŘI zmrzliny ale taky každej večer pár kilometrů ldouhý procházky po obchodech a každej den plavání a opalování. Druhý týden sme jezdili s rodičema po česku,po vejletech. Takže hodně chození atd. Ale zase žádný zmrzliny a tak. Někdy v polovině třetího týdnu jsem si stoupla na váhu a voalá! Čtyři a půl klia dole! Po těch zmrlinácha všem? Nechápu! Jenže dneska sem se opět vážila a asi dvě kila jsou zase nahoře ... :( Takže tady sedim,kručí mi v břiše a sem v pr**** ... asi si budu muset dát ještě jogurt nebo umřu ... ! Jenže já vim že mě jogurt hlad nezažene...! Sakra už sem se dostala do úrovně že se docela dokážu chutim uchránit ... ale pořád je to nehoráznej vnitřní boj ... !! MUSÍ se to povíst! Nemůžu přestat myslet na jednoho nejmenovaného hocha,vlastně dva ... takže ... oni budou to proč se budu snažit ... aby mě ten jeden z nich po prázdninách viděl jinou ... hubenou! S hubenejma STEHNAMA a pevnym bříškem!
 
 

Reklama