Deviant Girlie tipes

Bídníci

17. června 2014 v 20:30 | Deviant Girlie*
Jak se daří?
Sama se divím že se sem OPĚT dostávám a OPĚT píšu, že by mě to opravdu "chytlo"? (rozhdoně smenou nepočítejte od pátku do neděle večer, to jsem s přítelem.. jediné dny a noci, které spolu trávíme ..).
Jak to jde ve škole? Taky se tak nemůžete dočkat posledních "učících" hodin a pak volno a už tam "moc" nechodit, protože hodiny sou uzavřený? (Kdo by tam lezl na sportovní den, žejo? :D) Já strášně.. ale, myslete na mě zítra první vyučovací hodinu.. píšu matiku.. když dostanu pětku...rupnu. Nerada bych.. když to takhle hrozí, uvědomuju si, že to tam mám docela ráda :(

A jinak.. viděli jste Bídníky? Ty nové z roku 2012? Já je naprosto MILUJI! Dokonale zahrané a zazpívané role, nádherný příběh. Zítra je vezmu do školy, tak snad nám je o ČJ pustí :)
Jinak tady máte pár ochutnávek a třeba vás i nalákám aby ste se na ně podívali, rozhodně doporučuji (i Annu Kareninu, ale Bídníci jsou lepší..).


♥♥♥

Poslední dvě dokonalý, ale všechny tyhle jsou krásný.. beru je jako top :P :)

Avril Lavigne Parfumes

12. června 2011 v 13:24 | Deviant Girlie*
Nebudu vám se psát z čeho se ta a ta voňavka skládá,to si můžete najít kdekoliv,ale napíšu sem,jak to cítím já ;)

Black Star
Black Star patří rozhodně k mým nejoblíbenějším vůním a momentálně je asi vůbec nejoblíbenější.
Je to sice dost těžká vůně,ale rozhodně jí Avril Lavigne navrhla dobře. Je veselá,teenage. Hodí se spíště někam na párty,ale osobně sním mám zkušenosti i na každodení "nošení". Je dost výrazná a "drzá" takže něco pro provokatérky typu já,ale na durhou stranu je v něčem i taková dívčí. Řkela byhc že už si k ní každá "přivoněla". Ale pokud ne,rozhodně to doporučuji. STrašně se mi líbila už na první "čuchnutí",ale když se mi na zápěstí po chvilce "rozležela" byla ta vůně ještě ohromnější a já si celou cestu domů čuchala k ruce :)
Rozhodně doporučuju přikoupit i deodorat,sprchový gel a tělové mléko ;)

náhled na parfém Forbidden Rose - parfémová voda s rozprašovačem Avril Lavigne
Forbidden Rose
Forbidden Rose je v pořadí druhý parfém od Avril Lavigne a můj také velice oblíbený. Je možná o něco "lehčí" než Black Star,ale temější. Není tolik veselá. Hodí se ještě více na nějaké večírky (ovšem i ona skvěle slouží na denní "nošení"). Je taková mystická. Naorzdíl od Black Star kterou bych asi nedoporučovala "zralejším ženám",je Forbidden Rose klidně i pro "starší" a rozumější.


 
 

Reklama